Dodaj do ulubionych

Lektura na dziś

10.08.17, 06:25
Piotr Wielgucki opisuje jak Owsiak konsumuje "wyżebraną" forsę:
kontrowersje.net/wzi_li_500_napili_si_na_pali_i_sraj_po_krzakach_na_imprezie_owsiaka
Stanisława Michalkiewicza proroctwa wspierają?
michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4003
Podobno aktor i sodomita łka na fejsie:
wpolityce.pl/gwiazdy/352518-skad-w-nim-tyle-pogardy-poniedzialek-o-popierajacych-pis-40-procentowy-narodzie-rozplyn-sie-i-przepadnij-jestes-zakala-swiata
"Gwiazdka" TVN i były naczelny Playboya z pierwszorzędnymi korzeniami też łka:
niezalezna.pl/200564-rozpacz-gwiazdki-tvn-meller-zobaczyl-najnowszy-sondaz-i-sie-zaczelo
Prof. Michał Tombak o kurkach:
michaltombak.pl/blog/59-dlaczego-robaki-nie-lubia-kurek.html
Edytor zaawansowany
  • 10.08.17, 07:53
    Witam, dziękuję za ciekawe informacje, jeżdżę nad morze co 2-3 lata i nie potwierdzam. Jest czysto, spokojnie, choć tłumy. Owszem, są parawany, ale to z powodu zimnego wiatru i piasku, który wpada w oczy gdy ich brak. Odrobina prywatności też się każdemu należy. Raz poszliśmy bez parawanu i niestety nie dało się leżeć, zimny wiatr sypał piach w oczy. Dzięki za przepis prof. Tombaka, znam wiele jego książek ale nie spotkałam się z tym przepisem, pozdrawiam. Polecam forumowiczom.
  • 10.08.17, 10:05
    Kto pije z umiarem i...pali ten nie ma robali,
    i do tego poranny seks to giiibki w pasie jest.
    Babrać wódeczkę, toż to przecież jest grzech,
    najlepiej na dobry humor 0,7 wypić we trzech.

Kto wódeczki nie trawi, niech się nam wymasuje,
    specjalistów w tej dziedzinie nigdy nie brakuje...

media.giphy.com/media/f9p9VjrLWO5ag/giphy.gif
  • 10.08.17, 11:33
    Jak się wislocki12 obudzi na drugiej pókuli to jak zwykle uraczy forumowiczów swoimi ynteligentymi przemyśleniami również nt. kurek i nalewki. Jak się domyślam mieszkasz w okolicy gdzie i kurki pewnie są. Pozdrawiam.
  • 10.08.17, 11:42
    Witam, kiedyś ich było więcej, teraz rzadko się pojawiają, bo w tych miejscach, gdzie zawsze były bardzo ryją dziki i niszczą runo leśne. Pozdrawiam
  • 10.08.17, 14:50
    Właśnie zbudziłem się! :-))
    PS Kiedy wreszcie zmienisz nick? ;-))
  • 10.08.17, 14:18
    "Wzięli 500+, napili się, naćpali i srają po krzakach na imprezie Owsiaka!"
    A nie mówiłem, że "Rodzina 500+ to głupi pomysł, :-((
    PS Coś mi się wydaje, że tego artykułu nie przeczytałeś. Nazwisko Owsiaka pada tylko w tytule. ;-))
  • 10.08.17, 14:27
    Stanisław "Stare Kiejkuty" Michalkiewicz:
    "Jestem pewien, że dla wyznawców pana prezesa Kaczyńskiego będzie to dodatkowy listek do wieńca sławy – że oto trącił strunę interesu narodowego, wobec którego zgina się, niczym dziób pingwina, wszelkie kolano – nawet kolana reprezentantów obozu zdrady i zaprzaństwa. A że z „reparacji” nic nie wyjdzie, to właśnie o to chodzi; „nie o to chodzi, by złowić króliczka, ale by gonić go!” - a „dążenie” do uzyskania od Niemiec reparacji może trwać nawet dłużej i obfitować w bardziej dramatyczne momenty, niż „dochodzenie do prawdy” w sprawie katastrofy smoleńskiej.
    Coraz bliższe są mi poglądy współpracownika agencji "Nowosti. :-))
  • 10.08.17, 14:39
    "Tkwijcie w głowie tej mściwej kreatury, tego chorego umysłu, który nienawidzi współczesnego świata i ludzkości. Który kocha tylko swój ból i poczucie winy z powodu śmierci krewnego. Nienawidźcie, tak jak on kazał wam nienawidzić. Plujcie i pogardzajcie, tylko dlatego, że jemu się tak podoba. Na was też przyjdzie czas. On jest waszą Nemezis. Pożrecie się i pozabijacie. Innej drogi nie ma. Historia to pokazała. I znowu pokaże. Tylko dzieci żal. Przyszłości żal."
    I jak tu nie zgodzić z Jackiem Poniedziałkiem? :-))
    PS Czy Tobie też ktoś zagląda do łóżka? :-((
  • 10.08.17, 14:45
    Meller, Poniedziałek i jeszcze Gajos, Stenka, Radziwiłowicz, Kondrat, Ostaszewska, Janda i obaj Stuhrowie, nawet Fronczewski. :-))
  • 10.08.17, 14:48
    "Dlaczego robaki nie lubią kurek?"
    Piotr Wielgucki będzie zachwycony! :-)
    PS Kiedy dasz coś o małych rydzach?
  • 10.08.17, 15:07
    W Wysowej obchodzą "Święto Rydza".Jak o tym przeczytałam, pomyślałam o kimś.
  • 10.08.17, 20:17
    Grzyby wszędzie są jednakowe... ;-))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.