Dodaj do ulubionych

Masochista jakiś?

12.02.18, 22:47
"Nawet sto tysięcy pątników w dwudziestu krajach weźmie w tym roku udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Nocą, w milczeniu i samotności każdy z nich przejdzie jedną z kilkuset tras liczących od 40 do 133 km – poinformował pomysłodawca projektu ks. Jacek Stryczek."
Mam wrażenie, że ks. Jacek Stryczek przesadza trochę... Chyba, żeby przyjąć, że Chrystus wymarzył sobie ekstremalne przeżycia... Masochista jakiś? ;-))
PS mam wrażenie, że ks. Jacek ma spore parcie na szkło. Nawet "Szlachetna paczka" już mu nie wystarcza... :-((

niezalezna.pl/216886-ekstremalna-droga-krzyzowa-2018
Edytor zaawansowany
  • genia50 13.02.18, 16:26
    J.Stryczek kilka lat temu zorganizował naprawdę ekstremalną drogę krzyżową.Zaczynała się wieczorem w kilkunastostopniowym mrozie, a kończyła mszą o 6 rano w kościele.To była młodzieżowa impreza, ale do rana doszły chyba jakieś blado- zielone niedobitki. Kto na to pozwolił?Gdyby moje dziecko chciało uczestniczyć, to nie pozwoliłabym, chociaż jestem bardzo tolerancyjna.
  • wislocki12 13.02.18, 21:42
    Lepsze to niż samobiczowanie... :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.