Dodaj do ulubionych

Borusewicz i... policjanci

16.05.18, 20:49
"Widziałem taką bezczelność tych, którzy mają władzę w mundurach. Doświadczyłem już tego w przeszłości. Myślałem, że w państwie demokratycznym coś takiego mnie już nie spotka — mówił w „Kropka nad i” (TVN24) wicemarszałek Senatu Bogdan Borusewicz (PO), odnosząc się do zdarzenia z gdańskiego cmentarza, gdy nie został przepuszczony na grób żony podczas protestu przeciwko ekshumacji Arama Rybickiego."
Ciekawe, co owi rządzący i policjanci robili, gdy w 1980 r. Borusewicz brał udział w przygotowywaniu strony organizacyjnej strajku sierpniowego w Stoczni Gdańskiej i opracowywaniu postulatów strajkowych? :-(

wpolityce.pl/polityka/394634-borusewicz-chce-upolitycznic-zdarzenie-z-gdanskiego-cmentarza-widzialem-bezczelnosc-tych-ktorzy-maja-wladze-w-mundurach
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.