Dodaj do ulubionych

Pomoc sąsiedzka

11.06.18, 16:26
rta24.eu/tarnobrzeg-sasiedzka-pomoc-sie-oplaca-czy-sa-chetni/
Edytor zaawansowany
  • e-zyleta 11.06.18, 17:53
    Kiedyś pisałem że to forum odwiedza zaledwie kilka osób, łącznie z Tobą i odzew jast znikomy, na twoje ogłoszenie.Natomiast można to robić na fejsie, gdzie uczestników jest nieograniczona ilość:-))
  • znajoma67 12.06.18, 07:17
    Nie mam fejsa, pozdrawiam.
  • e-zybi 12.06.18, 08:22
    A jakie zwierzątko ma Pani w domu? ;-)
  • e-zyleta 12.06.18, 12:36
    Jeżeli nie jesteś zalogowana na fejsie, to znaczy że boisz się ujawnienia swojego wizerunku, więc wolisz być "niewidzialną ręką" służąc pomocą, rękami innych, udająć swoją katolicką miłosierność:-))
  • znajoma67 12.06.18, 14:07
    Jesteś złośliwy, nie po drodze mi z takimi ludźmi!
  • e-zyleta 12.06.18, 14:26
    A Ty jesteś do bulu szczera wg. własnego mniemania, taki prawdziwy chłopek (kobieta) roztropek z zaściankowej miejscowości:-))
  • znajoma67 12.06.18, 15:16
    Wstałeś lewą nogą? Zdrzemnij się i wstań prawą:-)
  • e-zyleta 12.06.18, 15:51
    Pisałem że w forum uczestniczy zaledwie kilka osób, więc to żadna reklama, a pozatym nie jest to forum reklamowe a tylko:
    cytuję; "Informacje, dyskusje, komentarze i opinie dotyczące wydarzeń w Tarnobrzegu.'
    PS Zachowujesz się jak ta prawdziwa wiejska baba
  • e-zyleta 12.06.18, 16:00
    "Poza tym"
    Wklejam ci nagłówek forum, bo być może masz trudność w lokalizacji ogłoszeń o samarytańskich wyczynach"
    < Forum Regionalne Podkarpackie Tarnobrzeg ZMIEŃ

Szukaj na forum

Tarnobrzeg (307342)
    podkarpackie tarnobrzeg
    Dodaj do ulubionych Powiadamiaj o nowych wątkach
    Informacje, dyskusje, komentarze i opinie dotyczące wydarzeń w Tarnobrzegu.

Ogłoszenia dla Tarnobrzegu "

Tym forum opiekuje się xulu.>
  • e-zybi 12.06.18, 15:43
    Moja sąsiadka (samotna) radzi sobie znakomicie. Myślę, że niejeden chciałby znaleźć się w roli "pomocnika"😉 Póki co pozostaje dobre wrażenie i daleko idąca kurtuazja🙂

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.