Dodaj do ulubionych

Jak okpili rząd...

11.11.18, 19:36
"Odpowiedz można znaleźć na forach dyskusyjnych radykałów: „Jeżeli nie da się wyruszyć wcześniej, niż marsz rządowo-pisowski - zakładam, że będą robić w ...uj problemów, żeby jednak przodem nie puścić Marszu, to trzeba się możliwie jak największą grupą przecisnąć jak najbliżej czoła i wstrzymać marsz na kilka chwil - niech politycy z ochroną idą sami przodem - może im to uświadomi jakie chcą tu świństwo zrobić” (pisownia oryginalna - red.) – napisał jeden z narodowców na forum kibice.net."
I rzeczywiście, ten plan wypalił. Uczestników z radykalnych organizacji rzeczywiści można było dostrzec nie tylko na końcu pochodu. Ale i z przodu. Kiedy ruszył rządowy pochód, narodowcy zostali w tyle. I nie ruszyli, aż politycy przeszli ponad kilometr i byli już na Moście Poniatowskiego."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/tak-narodowcy-okpili-rzad-zobacz-jak-sie-umawiali-w-internecie/b1vf61n
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Apartamentowce... 11.11.18, 20:22
   Robert Winnicki, poseł, były prezes MW:
   "Jesteśmy, jesteście, potomkami wojów Chrobrego, rycerzy Jagiełły, husarzy Sobieskiego. Określił tę manifestację jako największą po 1989 roku. - Być może bierze w niej udział pół miliona ludzi, jesteśmy tu po to, żeby manifestować suwerenność Polski od tych stolic: Moskwy, Berlina i Waszyngtonu. Nie ma zgody na to, co mówił wczoraj prezydent Andrzej Duda, żeby ze strefy wpływów Moskwy Polska przeszła do strefy wpływów Waszyngtonu. Stop dominacji globalnych koncernów! Polska własność w polskich rękach, polskie media w polskich rękach! O Warszawie powiedział: Nasze ulice, nasze kamienice!"
   Jakie kamienice? Teraz buduje się apartamentowce... ;-)

   warszawa.wyborcza.pl/warszawa/14,54420,24153984,obchody-swieta-niepodleglosci-w-warszawie-relacja.html#nowaZajawkaGlownaMT

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka