Dodaj do ulubionych

Klimatyzacja

03.06.19, 05:24
Witam
Kogo polecacie do serwisu klimatyzacji samochodowej w Tarnobrzegu albo okolicy?
Serwis obejmuje przegląd instalacji wymianę ewentualne dobicie czynnika w prawie nowym aucie.
Edytor zaawansowany
  • e-zybi 03.06.19, 06:01
    Wszystko zależy od tego jaki czynnik masz w obiegu: R134a czy R1234yf? Z tym pierwszym serwisują wszyscy, ten drugi ich "parzy" i są problemy. Cena usługi z tym drugim czynnikiem jak z kosmosu 1000-1300 zł (przy wymianie czynnika), może szokować, znalezienie serwisu, który to obsługuje na naszym terenie graniczy z cudem.
  • hataran 03.06.19, 08:59
    R134a
    Który serwis będzie ok cenowo i usługowo :)
  • smieszekleszek 03.06.19, 12:51
    Jedz w kierunku Sandomierza do komisu sprzedaży , tam jest super serwis, cała usługa z filtrem kosztuje około 220 zł.
    Za Kameleonem pierwszy komis po prawej stronie...
  • e-zybi 03.06.19, 12:52
    Serwis WORD. Osobiście nie korzystałem, ale polecano mi ten serwis klimatyzacji, przyzwoita cena i obsługa. Mam klimę z nowym czynnikiem, moje poszukiwania serwisu miały większy zakres, sięgały poza nasz teren.
  • smieszekleszek 03.06.19, 13:01
    Miało być komis sprzedaży używanych aut w którym kupiłem Passata i jestem zadowolony... Masz rację w WORD też dobrze robią klimę, ale ceny nie znam...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.