Dodaj do ulubionych

Vega i "Polityka"

14.06.19, 00:07
"6 września do kin trafi nowy film Vegi. Obraz będzie zatytułowany "Polityka". Reżyser kręcił go pod innym tytułem, aby jak najmniej informacji na jego temat wyciekło przed premierą. – Wyjechałem z moim montażystą do Azji. Aktualnie składam ten film w Tokio po to, żeby nic nie zakłóciło jego premiery – mówi reżyser. – Składano mi intratne propozycje, żebym przesunął premierę, bo może mieć on wpływ na wynik wyborów – mówi Patryk Vego w rozmowie z Onetem. Ponoć scenariusz, który dostał się w ręce polityków PIS, wywołał w partii rządzącej prawdziwe przerażenie."

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/olbrychski-o-filmie-vegi-jest-próba-zablokowania-projektu/ar-AACQ9sD?ocid=spartandhp
www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/olbrychski-o-filmie-vegi-jest-próba-zablokowania-projektu/ar-AACQ9sD?ocid=spartandhp
Edytor zaawansowany
  • wislocki12 14.06.19, 12:00
    "Nadchodząca premiera nowego filmu Patryka Vegi wywołała oburzenie wśród polityków partii rządzącej. Dlaczego? Część z nich uważa, że jeśli Polacy obejrzą film o politykach przed wyborami, mogą potem mniej chętnie zagłosować na PiS. Posłanka Krystyna Pawłowicz z dużą wściekłością zaatakowała reżysera. Vega w odpowiedzi pokazał fragment filmu, w którym sportretował Pawłowicz. Widzicie podobieństwo? ;-)

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/krystyna-pawlowicz-w-nowym-filmie-patryka-vegi-polityka/ghcpgw8

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.