Dodaj do ulubionych

Z rozmachem...

02.07.19, 12:50
"Rząd kupuje 25 nowych limuzyn. Wartość przetargu sięgnąć może 12,5 mln zł. Wszystko drożeje, środków brakuje - a władza wydaje nasze pieniądze z rozmachem.
PiS zauważył, że rozdawanie pieniędzy sprawdza się jako sposób na uzyskanie przychylności wyborców. Od momentu, kiedy dotarło to do polityków z całą mocą - pieniężne podarunki zaczęły być postawą sprawowanych przez nich rządów."

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/krowy-świnie-limuzyny-na-to-pis-wydaje-twoje-pieniądze/ar-AADJrMC?ocid=spartandhp
Edytor zaawansowany
 • genia50 02.07.19, 22:05
  Ministerstwo zdrowia zamiast na leczenie wydaje pieniądze na tworzenie stanowisk i filii w kraju dla krewnych i znajomych króliczka, znowu trwoni pieniądze z funduszu agencji na nagrody, pensje i niepotrzebne usługi, a czasami brakuje parę złotych na dokończenie badań nad lekiem, czy jakimś nowoczesnym sposobem diagnozowania schorzeń. Sami się leczą , a ludziom ma wystarczyć modlitwa.
 • a.sdf.gh.kl 02.07.19, 22:23
  Dojdzie do władzy PO, to ci POkaże gdzie jest twoje miejsce.
 • wislocki12 02.07.19, 22:37
  Szczególnie jak odziedziczy rzeczone 25 limuzyn... ;-)
 • genia50 02.07.19, 22:40
  Teraz jest sytuacja patowa, bo nawet jak PiS by przestał rządzić, to pokazał innym, jak można sobie brać i się nagradzać, przyznawać dotacje, obdarowywać Kościół za przysparzanie głosów i poparcie, działki ( zegarek Nowaka za 10 tys. nie ujęty w pit to betka, a także danie z ośmiorniczkami za 20zł w Biedronce), korzystać prywatnie na setki tys. ze służbowych kart płatniczych,tego nikt się nie odważył robić, a teraz już drogi przetarte.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka