Dodaj do ulubionych

czy w Tarnobrzegu wieczorami i nocami terroryzuje

05.07.19, 18:19
mieszkańców jakaś "mafia" młodzieżowa? Co na to Urzędniki a co na to Straż Miejska?
Od jeziora tarnobrzeskiego po okolice budynków Urzędu Miasta jedna wielka "knajpa".
Jeżeli Straż Miejska sobie nie radzi niech się zwróci o pomoc do Policji. My wręcz żądamy spokoju i dostępu bezpiecznego do sklepu Stokrotki w rynku w podcieniach - czynnego do północy .Czy nie mamy prawa wyjść na spacer wieczorami gdzie jest teraz chłodniej i czuć się bezpiecznie?
Edytor zaawansowany
  • a.sdf.gh.kl 05.07.19, 19:52
    Przyzwyczajaj się do strachu, obaw czy wrócisz cały do domu albo czy w ogóle wrócisz. Jak już zasiedlą Eurokołchoz kolorowi będzie jak znalazł :-(
  • genia50 05.07.19, 20:58
    Problem mają teraz i z tubylcami, a nie z tym co będzie lub nie będzie kiedyś tam .
  • x19x67x 05.07.19, 21:10
    Nie tylko wieczorami, dziś miałam okazję posłuchać, jak młodzi odnoszą się do starszej kobiety ( na pewno była starsza ode mnie). Byli w pracy, coś remontowali w bloku, wstyd mi za dzisiejszą młodzież. Mieli po niecałe 30 lat ( z wyglądu). Pani sobie poradziła, mieszkanka bloku, wyrzucała śmieci. Słownie ich przygasiła. Doceniam uroki zadupia! Pozdrawiam:-)
  • wislocki12 05.07.19, 21:14
    Póki co to raczej przypominają kiboli... :-(
  • wislocki12 05.07.19, 21:43
    "Wstrząsająca historia z Wielkiej Brytanii. Grupa Polaków wykorzystywała swoich rodaków do niewolniczej pracy. Trafią do więzienia."

wpolityce.pl/kryminal/453870-wstrzasajaca-historia-z-wielkiej-brytanii
  • miej.ski 06.07.19, 06:22
    Ja też mam wstrząsającą relację z życia wzięte.Wczoraj będąc na pizzy włoskiej byłem świadkiem jak starsza pani z bloku zwróciła młodocianemu uwagę aby nie trzaskał deskorolką pod blokiem. Jego słowa "jak będziesz tak darła mordę to zadzwonię na straż miejską to cie uciszą" w szoku byłem. U nas w mieście straż broni zbirów??????
  • e-zybi 06.07.19, 17:33
    To jest właśnie bezstresowe wychowanie młodzieży. Pamiętam czasy jak do szkoły (podstawowej - do której uczęszczałem) przyszła matka z kablem zasilającym od żelazka, na skargę wychowawczyni o złym zachowaniu syna sama wymierzyła sprawiedliwość...I POMOGŁO!
  • wislocki12 06.07.19, 21:23
    Inkwizycja też pomagała. Podobno... ;-)
  • xuliu 07.07.19, 14:30

a może tak jest, że każdy "dilerek" prowadza swoje stajenne baranki tam gdzie może zyskać choć jedną "duszyczkę"?. Dlatego opanowali tereny rynkowe i okołourzędowe? Najbiedniejszą stajnię ma ten, który chodzi z plecakiem drugi jest ten na motorze a szeryf jezdzi samochodem i ma włączoną muzyczkę na maxa aby pokazać kto tutaj ma ostatnie zdanie ba nawet rządzi?
  • e-zybi 07.07.19, 16:26
    Może masz rację, coś w tym jest 😉
  • xuliu 07.07.19, 22:55
    teraz będziesz mógł obserwować to towarzystwo z perspektywy, która to "stajnia":-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka