02.08.19, 01:55
"Ksiądz arcybiskup Marek Jędraszewski podkreślił, że wolność to dla niektórych przede wszystkim stawianie siebie w roli Boga. – Przejawem takiej źle pojmowanej wolności jest egoistyczne szukanie własnego dobra za wszelką cenę, kosztem bliźnich. Prowadzi to do wyzysku oraz uprzedmiotowienia drugiej osoby. W ten sposób, niszcząc podstawowe wartości, tworzone są nowe kategorie wolności, gdzie liczy się przyjemność i samorealizacja."
Ciekawe, czy owe pokrętne wywody dotyczą emigrantów i innych wykluczonych?" :-(

Artykuł opublikowany na stronie: naszdziennik.pl/wiara-kosciol-w-polsce/211493,szczyt-tolerancji-jest-najwyzsza-nietolerancja.html
Edytor zaawansowany
  • wislocki12 02.08.19, 21:27
    "Słowa abp. Marka Jędraszewskiego, który podczas czwartkowej homilii ostrzegał przed „tęczową zarazą”, wywołały wściekłość wśród polityków opozycji i osób związanych ze środowiskiem LGBT. Słowa hierarchy kościelnego próbuje się interpretować jako obraza homoseksualistów, gdy abp. Jędraszewski odniósł się do ideologii LGBT. Wśród krytyków jego słów trawa festiwal na jak najostrzejszą odpowiedź. I tak Michał Boni określił arcybiskupa mianem „cymbała”, ale dopiero posłanka Joanna Scheuring-Wielgus przekroczyła wszelkie granice."

    wpolityce.pl/polityka/457656-skandaliczny-wpis-scheuring-wielgus

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka