Dodaj do ulubionych

Jachira i... Jego Nowogrodzkość

19.08.19, 20:45
"Publikacja pełnych list Koalicji Obywatelskiej wywołała sporą konsternację. Na zatwierdzonych przez Radę Krajową PO listach jest sporo nazwisk kojarzonych głównie z Platformą Obywatelską i Nowoczesną. Nie obyło się również bez zaskoczeń. Wbrew wcześniejszym spekulacjom na listach znalazł się Piotr Misiło. Największe emocje wzbudziły jednak nazwiska kandydatów w stolicy. Obok Grzegorza Schetyny i Katarzyny Lubnauer wciśnięto tam bowiem skandalistkę Klaudię Jachirę, która stoi za serią żenujących nagrań o prezesie Jarosławie Kaczyńskim."

niezalezna.pl/284265-tlok-na-listach-koalicji-obywatelskiej-w-stolicy-wcisneli-tam-nawet-znana-skandalistke
Edytor zaawansowany
  • e-zybi 20.08.19, 10:30
    Z której strony nie spojrzeć prezes ma przechlapane ;-)
  • wislocki12 20.08.19, 21:44
    "Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zapowiedział, że youtuberka Klaudia Jachira, wyśmiewająca w swoich materiałach obecny obóz rządzący, znajdzie się na listach Koalicji Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych. Niektórzy dziennikarze ocenili tę kandydaturę jako zupełnie niepoważną, przypominając specyficzne materiały Jachiry." ;-)

    Czytaj więcej na: www.wirtualnemedia.pl/artykul/klaudia-jachira-youtube-kanal-kandydat-do-sejmu-z-listy-koalicji-obywatelskiej-startuje-w-warszawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka