Dodaj do ulubionych

Herszt i... Inka?

21.08.19, 23:15
"Figurka husarza jaką słynna już na całą Polskę Emilia miała otrzymać od sędziów Łukasza Piebiaka i Jakuba Iwańca, urzędników Ministerstwa Sprawiedliwości, wskazuje na niepokojący stan samoświadomości darczyńców.
Nie o samą figurkę, której istnienie ujawnił Wojciech Czuchnowski z „Gazety Wyborczej” chodzi, ale o inskrypcję, jaka się pod nią znalazła. „Mała Emi zachowałaś się jak trzeba! Od herszta i jego żołnierzy” – czytamy na plakietce umieszczonej na figurce."
Ideał sięga bruku... :-(

www.msn.com/pl-pl/news/other/herszt-i-c5-bco-c5-82nierze-czyli-rz-c4-85dz-c4-85cy-nie-mo-c5-bce-by-c4-87-partyzantem/ar-AAG7hkN
Edytor zaawansowany
  • genia50 22.08.19, 21:45
    To nie do pomyślenia że tak zachowują się ludzie , którzy powinni być przykładem mądrości i uczciwości dla obywateli. Mając większość w parlamencie można i powinno się rządzić państwem bez intryg, przewrotności i nieuczciwego kombinowania, zwłaszcza gdy chce się dobra, czyli tzw. dobrej zmiany.
  • wislocki12 23.08.19, 21:09
    "Kobieta w oświadczeniu wyznaje, że jej działalność, która miała polegać na rozpowszechnianiu informacji o sprawach obyczajowych sędziów "Iustitii", takich jak romanse i rozwody czy problemy z alkoholem oraz prowadzonych wobec nich postępowaniach dyscyplinarnych, nie była motywowana finansowo, ale przyświecały jej pobudki ideologiczne. "Haki" miał "Emilii" dostarczać zwolniony już z resortu sędzia Jakub Iwaniec i były prezes Sądu Okręgowego w Gliwicach Arkadiusz Cichocki. "Przyjmowałam za prawdę, że Polsce szkodzi kasta, czyli konkretni sędziowie, którzy sprzeciwiają się robieniom porządków w wymiarze sprawiedliwości. (...) Byłam naiwna, wierzyłam, że proszą mnie o pomoc ci lepsi, ci, którym Polska, a nie własna kariera i kieszeń leżą na sercu. Patrioci, prawdziwi Polacy" - czytamy w piśmie nawróconej hejterki, którego treść publikuje "Gazeta Wyborcza."

www.onet.pl/?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=de039f92-4528-5c1a-8346-669f2086c8b8&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2
    "Zostałam upodlona"
  • wislocki12 23.08.19, 20:56
    Ciekawe, kto miałby być owym hersztem… ;-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka