Dodaj do ulubionych

Farma troli

28.08.19, 06:38
Sądząc z ilości zakładanych wątków na tym forum należy domyślać się, że nick wislocki12 to nie jest jedna osoba tylko zwyczajna farma trolli. Normalnemu człowiekowi nie starczyło by czasu i ochoty na przeszukiwanie internetu i zamieszczanie kilku a nawet kilkunastu wątków na dobę. Wielkich sukcesów owa grupa nie ma bo większość tej twórczości nie cieszy się zainteresowaniem. Musi to być jednak opłacalne finansowo bo po co by to robili.
Edytor zaawansowany
  • e-zybi 28.08.19, 07:00
    Jeśli tak uważasz to jesteś w błędzie. Normalny człowiek znajduje czas na wszystko, pracę, wypoczynek, ma ochotę na przyjemności, a przede wszystkim...MA CZAS NA ŻYCIE ;-)
  • a.sdf.gh.kl 28.08.19, 23:08
    Widać, że nie rozumiesz ludzi pracujących. Nie każdemu dane jest żyć w twoim Matrixie. Ludzie tyrają od świtu do nocy, do tego dzieci, dojazdy do pracy, poważne schorzenia, problemy finansowe... Jesteś w czepku urodzony. 7 lat tłustych...
  • wislocki12 28.08.19, 23:18
    Komuniści też bronili ludzi pracujących... ;-)
  • a.sdf.gh.kl 29.08.19, 00:20
    Nie chcieliśta sierpa ....
  • wislocki12 29.08.19, 00:29
    A Ty znowu swoje... Nie rozumiem tylko, o co chodzi Ci z tym młotem. O sierpie nawet już nie wspomnę... ;-)
  • a.sdf.gh.kl 29.08.19, 00:36
    To twoja ulubiona gazeta z której czerpiesz "wiedzę"
    www.youtube.com/watch?v=FU_ej2ZcHNQ
  • wislocki12 29.08.19, 12:30
    Nie wiem, czy zwróciłeś uwagę na to, że ten pan w operetkowym mundurze (niejaki Jabłonowski alias Olszański) zaprezentował się jako nacjonalista! To mi wystarcza! :-(
    PS "W ciągu ostatnich piętnastu lat nasz kraj rozwijał się w średnim tempie około 4 proc. rocznie, ponad trzy razy wyższym od unijnej średniej (1,2 proc.). Jak będzie w 2030 roku?"
    www.onet.pl/?utm_source=forum.gazeta.pl_viasg_forbes&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=8269fa34-da2f-4b97-b837-345b4502eec8&sid=6e665a3d-c98b-4fab-8240-bf2af40607f9&utm_v=2
  • a.sdf.gh.kl 29.08.19, 22:55
    Ten PAN mówi samą prawdę o Polsce.
  • wislocki12 29.08.19, 23:04
    Może i masz rację, ale ten niby-polski mundur i krawężnik, na którym stoi jakby na cokole, po prostu śmieszy! ;-)
  • smieszekleszek 29.08.19, 23:49
    Ten pan wygląda mi na trącniętego, hi, hi...
  • a.sdf.gh.kl 30.08.19, 23:34
    Wikipedia
    "Nacjonalizm przedkłada interes własnego narodu nad interesami innych narodów, zarówno wewnątrz kraju (mniejszości narodowe lub etniczne), jak i na zewnątrz (narody sąsiednie)."
    ...czyli wszyscy Żydzi są nacjonalistami!
  • wislocki12 31.08.19, 00:14
    A reszta świata to zacietrzewieni internacjonaliści... ;-)
  • smieszekleszek 01.09.19, 13:44
    Twój ulubieniec szczególnie dbał o naród niemiecki:
    < wiadomosci.onet.pl/swiat/ii-wojna-swiatowa-jak-powstala-iii-rzesza-droga-hitlera-i-nsdap-do-wladzy/5gw8cl0 >
  • a.sdf.gh.kl 01.09.19, 22:02
    Mój idol
    www.google.com/search?q=kierwi%C5%84ski&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9-9qPtbDkAhWBtYsKHXsrAVoQ_AUIESgB&biw=1280&bih=877
  • smieszekleszek 01.09.19, 22:15
    Uwielbiam, hi, hi:
    < Idol „narodowców” i antykatolicka sekta
    Ostatnia aktualizacja: 9 grudnia 2016 | 0 Komentarzy | 1 701 Odsłon

Udostępnij
    6
    Informowaliśmy już o bitwach w szambie w obozie koncesjonowanych „narodowców”, których jednym z efektów było powstanie tworu o nazwie „Endecja”. Warto zwrócić przy okazji uwagę na idola pewnej grupy „rycerzy Wielkiej Polski”, których poziom IQ wyraźnie znajduje się poniżej poziomu, jaki badacze spotykają u plemion z regionu Afryki Subsaharyskiej. Droga byłego kandydata na prezydenta z ramienia tzw. Ruchu Narodowego jest znamienna. Typowy liberał, odnalazł się na pewien czas wśród „narodowych radykałów”, a dziś popiera probrukselski reżim PiS. Publicznie deklarujący się jako katolik tak pisał o jednym z arcydzieł literatury mistycznej, „Dzienniczku” św. Faustyny Kowalskiej:

Wzruszamy się bredniami siostry Faustyny.

Dawny „ruchowiec” bryluje obecnie w towarzystwie tzw. pastora Pawła Chojeckiego, lidera protestanckiej sekty, który publicznie atakuje jedyną prawdziwą Wiarę, szydzi z sakramentów, a Kościół Katolicki określa mianem „Wielkiej Prostytutki”. Wspomniana dwójka znajduje niestety audytorium wśród amatorów nowej fali mody na „nacjonalizm”. W ten sposób osobniki, które znawcy tematu określają mianem „szympansonarodowców”, „realizują” testament przedwojennych nacjonalistów i żołnierzy NSZ/NZW…..

Odświeżanie pamięci jest zawsze przydatne, zwłaszcza w sytuacji, gdy wielu wciąż nie wyciąga wniosków z przeszłości. Narodowy radykalizm zawsze przeciwko systemowym „narodowcom”! >
  • smieszekleszek 01.09.19, 22:22
    Ten to ma program, hi, hi;
    <Klub Idź Pan Stąd: Marian Kowalski i szabesgoje z Lublina
    Ostatnia aktualizacja: 26 czerwca 2019 | 0 Komentarzy | 1 661 Odsłon

Udostępnij
    0
    Nie każdy Żyd to syjonista. Niestety, także nie każdy syjonista to Żyd. Te słowa pasują idealnie do pary szabesgojów, którzy codziennie o godz. 13-stej (słowa pisane w 2017 roku, w 2018 roku nastąpił rozłam w sekcie z Lublina) udają na You Tube polskich patriotów. Są oni nie tylko zakochani w Ameryce i niemal bezkrytyczni wobec niej (a także jej wpływu na Polskę, cieszyli się np. że będzie u nas hasał amerykański wywiad przybyły tu wraz z US Army, tak jakby wcześniej tego nie robił). Para ta jest także całkowicie bezkrytyczna wobec zbrodniczego reżimu izraelskiego, wyrażając co jakiś czas zachwyty nad metodami stosowanymi przez reżim wobec palestyńskich cywilów. Jest to kolejnym dowodem na to, że Marian nie miał i nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem i nacjonalistami, był sztuczną wydmuszką wpasowaną w rolę narodowca.

W programach “Kowalski & Chojecki” duet ten wielokrotnie wychwalał izraelskie mury, które zamieniły Gazę w wielki obóz koncentracyjny, które zagarnęły nielegalnie dużą część terytorium Autonomii Palestyńskiej, które ograniczyły ludziom dostęp do pracy, edukacji a nawet pól uprawnych i wody pitnej. W programach prostaczków z Lublina mury te to jedynie doskonałe zabezpieczenie przed “terrorystami palestyńskimi”, taka właśnie jest oficjalna narracja rządu izraelskiego.

Pomijając już to, że Kowalski i Chojecki bez żadnych wątpliwości popierają Izrael w konflikcie z Palestyną to sam Marian “narodowiec” wychwalała pod niebiosa stosowanie przez reżim odpowiedzialności zbiorowej tzn. np wyburzanie domów rodzin bojowników palestyńskich i wypędzanie cały rodzin. Nie mają żadnych wątpliwości, że Izrael postępuje słusznie zagarniając wbrew prawu międzynarodowemu kolejne terytoria palestyńskie i stawia na nich nielegalne osiedla żydowskie. Nie przeszkadzają im w żadnym stopniu więzienia bez wyroków, przetrzymywanie miesiącami nieletnich złapanych podczas zamieszek bądź zwykłych łapanek ulicznych, ani stosowane tortury. Oni wiedzą, że Izrael to ta dobra strona, Trump kocha Izrael a oni kochają Trumpa, więc wszystko jest jasne.

Zwraca uwagę ich hipokryzja i mentalność Kalego. Wspominając II wojnę światową mówią o niemieckich zbrodniach, o stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej przeciwko polskiej ludności cywilnej. Takie same działania popierają całym sercem wobec sterroryzowanej i okupowanej ludności palestyńskiej. Podczas gdy usilnie wyszukują w internecie informacji dotyczących łamania praw człowieka w Chinach by na tej podstawie oburzać się, że “jak można handlować ze zbrodniarzami?” chwalą reżim, który od dekad okupuje i bezkarnie morduje cywilów, stosuje najgorsze represje i jest całkowicie bezkarny. Reżim ten to dla nich wzór a marzenia ich krążą wokół tego by Izraelczycy spojrzeli na Polskę przychylnym okiem i potraktowali ją jak sojusznika (oni naprawdę wierzą, że kraj pokroju Izraela czy USA może traktować Polskę jako równorzędnego partnera czy “strategicznego sojusznika”). Marian mówił także o tym, że Żydzi sami powinni utrzymywać dobre relacje z Polską ponieważ Izrael jest z każdej strony zagrożony przez żywioł arabski i jeśli kiedyś będą musieli gdzieś uciekać to właśnie Polska powinna być kierunkiem ich ucieczki. Ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego zakłamanego knura?

W programach IPP nie ma miejsca na jakąkolwiek krytykę Izraela, zresztą wiele wyjaśniają amerykańskie znajomości Chojeckiego. A jak zakochał się w Żydach Marianek? Aj waj! Z jaką dumą mówił, że lubi jeść czulent (dzięki datkom widzów przerzucił się z tuszonki wieprzowej na restauracje).

Ale do poważniejszych spraw. Marian zachwycony jest, podobnie jak Gazeta Wyborcza, osobą Szewacha Weissa. Podczas gdy funkcjonariusze Michnika nazywają go “wielkim przyjacielem Polski”, Kowalski mówi o nim “nasz Żyd”. Marian twierdzi, że Weiss broni dobrego imienia Polski i Polaków na arenie międzynarodowej i w Izraelu. Doprawdy? Spójrzmy na przykład pierwszy z brzegu i opinie Weissa na temat żydowskiego oszusta i bajkopisarza Jana Tomasza Grossa:

“Jan Tomasz Gross to poważny historyk, z którym Polacy powinni umieć odważnie dyskutować. To, co pisze Gross, to nie są bzdury. Dyskusja z nim powinna być na wysokim poziomie, na polskim poziomie. Czy to jest prawda? To jest najważniejsze pytanie. Tak, to jest prawda. Interpretacja to jest już inna sprawa. Czy to było związane z polskim antysemityzmem, mającym swoje korzenie w Kościele, czy to był margines, który rządzi w czasach chaosu, bo ma wygodne warunki, bo cały reżim jest bestialski i diabelski? To jest już sprawa interpretacji.”

Czy Kowalski o tym wiedział? Mógł nie wiedzieć ponieważ ten człowiek nie orientuje się niemal w niczym, w ich programikach nie robi się żadnego researchu, wszystko jest im znane powierzchownie, ma być dopasowane pod ich tezy i linię programową, zahukane dwugodzinnym laniem wody i żałosnym dowcipami. A jeśli wiedział kim naprawdę jest Szewach Weiss? Oznaczałoby to, że Kowalski jest po prostu świnią… i chyba ta druga opcja jest bardziej prawdopodobna gdyż swoją postawą w wielu sprawach udowodnił to niejednokrotnie.

Kwestie żydowskie, oczywiście, są za ciężkie, nie do zrozumienia, zbyt skomplikowane. Oni wszystko traktują po łebkach, a na to wszystko mają proste rozwiązania. Ogólnie kwestie żydowskie są bardzo rzadko poruszane w tych żałosnych programikach. Ani słowa o lobby żydowskich w USA, nic o ADL, nic o AIPAC, lobby medialnym itd. Oczywiście te półgłówki mają rozumowanie i swoje postrzeganie świata zredukowane do najprostszych schematów, uproszczone do granic możliwości. Mają zło: szatana, Chiny, Kreml, Arabów, kacapów i mają dobro: Ameryka, US Army, Trump itp.

Jaki jest pogląd polskich nacjonalistów na kwestię palestyńską wie każdy, kto ma z tym środowiskiem do czynienia. Każdy kto odwiedza nacjonalistyczne portale, czy zetknął się z narodową publicystyką zauważy też, że nacjonaliści to nie prostackie “islamofoby” (słówko zapożyczone z chujowej nowomowy) doszukujące się zderzenia cywilizacji w awanturach pod kebabami ani nie tzw. “antysemici”, którzy w każdym Żydzie widzą diabła. Nacjonaliści polscy są antysyjonistami, antyimperialistami, opowiadają sie za solidaryzmem społecznym (dla UPRowskiej sieroty Kowalskiego i jego nestora będzie to “socjalizm”, tfu!). Ważne jest aby młodzież, której sprzedano Mariana jako “narodowca” przy każdej możliwej okazji odsyłać do źródeł prezentujących realną myśl polskich nacjonalistów. Są portale Autonom.pl, Nacjonalista.pl, jest miesięcznik Szturm, w emipkach kupić można Politykę Narodową. Nie serwują one uproszczonej wizji świata ani prostych rozwiązań, tak jak Pawełek i Marianek bo świat prosty nie jest, ale prezentują radykalne poglądy nacjonalistów na najróżniejsze tematy. Ważnym jest by młodzi ludzie, którzy chcieliby zaangażować się w ruch nacjonalistyczny nie wpadli przypadkowo w pułapkę pseudopatriotów i zaprzańców pokroju Kowalskiego i Chojeckiego, którzy patriotyzm utożsamić chcą z serwilizmem wobec USA, nie dopuścić do krytyki reżimu izraelskiego itp.

Rozumem szympansim ciężko jest ogarnąć, że poparcie dla narodowo-wyzwoleńczej walki Palestyńczyków (nacjonaliści popierający taką idee narodu będącego od dekad pod brutalną okupacją to chyba nic dziwnego) nie równa się z przyzwoleniem na masową imigrację arabską czy jakąkolwiek inną do Europy. Takie uproszczone rozumowanie stosuje wiele durnowatych fejsbukowych fanpejdżów chroniących nas przed “islamizacją Polski” i taką zastosował też człekokształtny Marian.

Przy okazji Palestyńczyków można wspomnieć o jeszcze jednej sprawie. Nastawienie Kowalskiego i jego szefa do Kosowa i Serbii. Wprawdzie półsłówkami krytykowali zbrojną interwencję NATO w Jugosławii, oderwanie Kosowa od Serbii, wspieranie terrorystów albańskich i utworzenie marionetkowego, gangsterskiego “państwa” ale… grzęźli jak tylko s
  • smieszekleszek 01.09.19, 22:30
    Twój idol, hi, hi:
    < i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/02/2c376a4a92c056054a515538012bd760_original.jpg >
  • a.sdf.gh.kl 01.09.19, 22:37
    Kowalski na prezydenta!
  • smieszekleszek 01.09.19, 22:53
    Ty go zastąpisz i do przodu, hi, hi...
  • wislocki12 02.09.19, 20:27
    Marian? Nie żartuj! ;-)
  • wislocki12 02.09.19, 20:30
    A kiedyś mówiłeś, że Michalkiewicz... ;-)
  • e-zybi 29.08.19, 02:33
    Widać nie rozumiesz tego co napisałem. Ja o realiach, Ty w Matrixie...😟
  • a.sdf.gh.kl 29.08.19, 22:53
    Widać nie rozumiesz tego co napisałem. Ja o realiach, Ty w Matrixie...
  • wislocki12 29.08.19, 23:06
    Zgadnij, kto to napisał? ;-)
  • a.sdf.gh.kl 29.08.19, 22:53
    7 lat tłustych...
  • wislocki12 29.08.19, 23:07
    Nudzisz... :-(
  • smieszekleszek 29.08.19, 12:54
    Praca uszlachetnia. Myślę a nawet jestem przekonany że powinniśmy cieszyć z tego co mamy i trzeba mierzyć siły na zamiary, a nie od razu obiecywać sobie złote góry...Pomału a do celu...Papatki...
  • wislocki12 28.08.19, 20:27
    - Kumie, chwalą nas!
    - A kto?
    - Wy nas, a my was...
    Dzięki za dobre słowo! ;-)
  • ke2 29.08.19, 01:20
    Jaka świadomość,takie pierdolenie.
  • e-zybi 29.08.19, 02:30
    Jakie pierdolenie,taka świadomość.
  • wislocki12 29.08.19, 12:33
    Byt określa śwadomość... ;-)
  • wislocki12 29.08.19, 12:34
    I język! ;-)
  • genia50 30.08.19, 22:45
    Nie jestem żadnym trollem, piszę swoje opinie, bo chcę się nimi podzielić z innymi.Interesuje mnie polityka , bo od niej w dużej mierze zależy nasza przyszłość, robię to bezinteresownie, no może nie całkiem, bo piszę gdyż chcę aby ktoś przeczytał.
  • a.sdf.gh.kl 30.08.19, 23:24
    Która kobieta jest bezinteresowna? Nie znam takich :-(
  • wislocki12 31.08.19, 00:11
    Tylko mężczyzna, i to z ONR, może być bezinteresowny! ;-)
  • e-zybi 31.08.19, 05:01
    Tu księdzu ma rację, każda ma "interes", widać księdzu nie nadaje się na partnera w zarządzaniu ;-)
  • zolza670 31.08.19, 10:33
    Księdzu to "siem" nie zna na kobietach...i pewnie nawet "tam" nie zaglądał...bo inaczej by wiedział że KOBIETY INTERESU NIE POSIADAJĄ 🙂
  • wislocki12 30.08.19, 22:58
    Łapaj złodzieja? ;-)
  • x52 01.09.19, 20:17
    Wislocki wspierał mnie w ciężkiej grypie, nigdy nie wyśmiewał mojej nadwagi, miał zawsze czas na rozmowę ze mną, nawet, gdy leciał ważny mecz. Poza tym nie używał wulgarnych słów (może kilka np. najgłupsza) Nie ma ludzi bez wad, u mnie też by parę znalazł. Nikogo nie rozliczam z czasu, nie lubię zakłamanych ludzi. Wislocki był wobec mnie szczery aż do bólu. Wg mnie Wislocki pisze pod jednym nickiem.
  • wislocki12 01.09.19, 20:33
    To brzmi jak epitafium... Mimo wszystko dziękuję! ;-)
  • x52 01.09.19, 20:37
    :-)
  • smieszekleszek 01.09.19, 20:36
    07 zgłoś się!!! Niestety ale ty zbyt często go zmieniasz, tylko charakteru nie zmienisz, hi, hi...Nie wiem dlaczego piszesz o czasie przeszłym, czyżby Wislocki zeszedł, hi, hi...
  • e-zybi 01.09.19, 21:05
    Teraz będzie Pani lizać doopę wislockiemu? Księdzu się znudził...?😉
  • a.sdf.gh.kl 02.09.19, 19:59
    "Wislocki wspierał mnie w ciężkiej grypie..." Wisłocki? To właśnie ja podałem sposób leczenia. Jako najskuteczniejszy lek wybrałem RUMIANEK. Rum rozgrzewa, Janek porypie i po grypie! :-(
  • x52 02.09.19, 20:12
    On mnie wspierał, a Ty mnie wyleczyłeś:-) Jesteś niezastąpiony! Pozdrawiam ciepło:-)
  • x52 02.09.19, 20:13
    PS Nie tylko z grypy:-)
  • a.sdf.gh.kl 02.09.19, 20:37
    Nooo... Wiedziałem, ze się kobietom podobam ale, że aż tak? :-(
  • zolza670 02.09.19, 20:49
    Hmmm...a ja ciągle nie wiem jakim sprzętem księdzu dysponuje...na prąd czy z napędem jądrowym?
  • smieszekleszek 02.09.19, 20:59
    Dla księdzu najlepsza baba własna graba, hi, hi...
  • zolza670 03.09.19, 06:25
    Hmmm...rozumiem...napęd ręczny...na "korbkę"...i to dlatego nasza droga x52 podrywa teraz Pana Wisłockiego...ciekawe czy Jej się uda? 😉
  • a.sdf.gh.kl 03.09.19, 18:35
    Na korbkę od SYRENY 104
  • x52 03.09.19, 06:46
    Wiesz wszystko... miłego dzionka:-)
  • e-zybi 03.09.19, 07:21
    Czyżby się Pani nie wyspała? ;-)
  • smieszekleszek 03.09.19, 09:55
    O! Papatki wróciła, hi, hi...
  • e-zybi 03.09.19, 10:49
    Cichy wielbiciel, czy co...?;-)
  • smieszekleszek 03.09.19, 11:22
    Z tęskniłem się bardzo, hi, hi...
  • e-zybi 03.09.19, 11:30
    Tak z ciekawości zapytałem, ale niezbyt jestem tym zainteresowany ;-)
  • zolza670 03.09.19, 12:28
    To do dzieła Panie Leszku...póki papatki do wzięcia 😉
  • smieszekleszek 03.09.19, 13:53
    Jak pojadę na grzyby w jej strony, to może coś z tego wyjdzie, ale boję się księdzu, który może się zaczaić za krzakiem, hi, hi...
  • e-zybi 03.09.19, 14:16
    Nie martw się, we dwóch dacie radę 😉
  • a.sdf.gh.kl 03.09.19, 18:36
    Stęskniłem się... Mówiłem trzeba było w szkołę kamieniami nie rzucać :-(
    W tą szkołę co to nauczyciele boją się uczniów, a nie jak dawniej odwrotnie :-(
  • wislocki12 03.09.19, 19:48
    W tę szkołę... ;-)
    Tę szkołę zbudowała Zalewska, niestety! :-(
  • a.sdf.gh.kl 03.09.19, 21:54
    W szkołę co to...
  • x52 03.09.19, 22:02
    Nie tylko w szkołę, ale i w auta, dlatego jeżdżę rowerem, jak dziś w deszczu:-)
  • smieszekleszek 03.09.19, 23:02
    Bądź ostrożna papatki, bo to tylko jednoślad... O fikołka nie trudno, hi, hi...
  • zolza670 04.09.19, 06:29
    W taki deszcz rowerem? Nawet nie chcę wiedzieć jak Ty w tej pracy wyglądasz...ale rozumiem że Ci nie zależy 😉
  • x52 03.09.19, 19:56
    Zdecydowanie wolę przytulone "st" niż "z t" :-) Potwierdzam, boję się niektórych uczniów, czasami łezka mi się zakręci z przykrości. To powołanie i nie każdy da radę być nauczycielem. Niemniej moje miejsce jest w szkole. Pozdrawiam serdecznie:-)
  • zolza670 03.09.19, 20:55
    Coś mi się wydaje, że Ty też nie dajesz rady moja droga 😉
  • smieszekleszek 03.09.19, 21:30
    Nic innego jutro nie robię, tylko walę na grzyby, może spotkam papatki, hi, hi...
  • zolza670 04.09.19, 06:30
    Hmmm...i co Pan zrobisz jak Ją złapiesz? 😉
  • smieszekleszek 04.09.19, 11:48
    Przywitam i będę zbierał grzyby, hi,hi...Myślę że mi jeszcze ugotuje...
  • e-zybi 04.09.19, 16:04
    I tylko tyle, ugotuje? Mam nadzieję, że cały czas myślisz o grzybach? Aż się boję zapytać co Ci chodzi po głowie! ;-)
  • smieszekleszek 04.09.19, 16:13
    Ten kto gotuje, ten pierwszy degustuje, hi, hi...
  • smieszekleszek 04.09.19, 16:39
    Chodzi jeszcze, hi, hi... Ona taka sama jak moja teściowa, która zjada wszystko jak leci, hi, hi...
  • zolza670 04.09.19, 17:29
    Hmmm..."ugotować" w tajnym słownictwie kochanków oznacza "podniecić" 😉
  • smieszekleszek 03.09.19, 20:02
    Błąd wynika z tego że komputer mi nie podkreślił, tak bywa jak się wieży maszynie...Wydaje mi się że to ty chodziłeś do tej szkoły co nauczyciele boją się uczniów...Narodowiec ma przeciętnie około 30 lat...
  • x52 03.09.19, 20:42
    Wiara czyni cuda:-)
  • zolza670 03.09.19, 20:52
    Och, moja droga...zakochanemu mężczyźnie chyba można ten drobny błąd wybaczyć...nie bądź taka drobiazgowa bo odstraszysz ostatniego adoratora 😉
  • a.sdf.gh.kl 03.09.19, 18:34
    Jak jasnowidz Jackowski :-(
  • wislocki12 03.09.19, 19:52
    Już tylko jasnowidzący Ci się ostał... ;-)
  • zolza670 02.09.19, 20:48
    Hmmm...z wysypki też? 😉
  • zolza670 02.09.19, 20:47
    Przystopuj moja droga...lizanie dwóch tyłków to ciężka robota...nie dasz rady 😉
  • wislocki12 02.09.19, 20:29
    Cały Ty! ;-)
  • zolza670 02.09.19, 20:50
    Nie obgonisz się teraz Panie Wisłocki 😉
  • wislocki12 02.09.19, 20:58
    Nic to, Baśka! ;-)
  • e-zybi 03.09.19, 04:11
    No! Zdrowo księdzu porypało, ale skoro to pomaga...😏

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się