Dodaj do ulubionych

Na zieloną trawkę...

20.09.19, 21:46
"Metropolita krakowski arcybiskup Marek Jędraszewski rozwiązał całe biuro prasowe. Pięć pracownic biura od 1 października straci pracę. Wszystkie są matkami z dziećmi na utrzymaniu. "Nie znamy przyczyn tej decyzji, nikt nam wcześniej nie przedstawił żadnych merytorycznych uwag na temat jakości naszej pracy" - pisze w liście zdziwiona szefowa biura prasowego Archidiecezji Krakowskiej."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/arcybiskup-jedraszewski-zwolnil-5-pracownic-biura-prasowego/pwg0hyh#slajd-1
Edytor zaawansowany
  • e-zybi 21.09.19, 05:23
    Myślę, że stosunek kościoła i księży do kobiet jest niezmienny od pokoleń. Dobrze, że chociaż Matka Boża zaskarbiła sobie łaski i jest poważana :-(
  • a.sdf.gh.kl 21.09.19, 21:06
    Oczywiście, że stosunek zwłaszcza księży do kobiet jest niezmienny od pokoleń. Zawsze czuli do nich pociąg :-(
  • genia50 21.09.19, 20:48
    Myślę, że znajdą sobie lepszą pracę, życzę im tego. Ciekawe czy one pracowały tam dużo wcześniej nim nastał ten straszny człowiek, jeśli tak, to wygląda to na czystki. Dzięki poparciu PiS takie postępowanie w sprawie zatrudnienia może się tak rozwinąć, że nikt kto nie jest dostatecznie religijny nie dostanie pracy. Pewne grupy już od pewnego czasu nie są zatrudniane w państwowych instytucjach bez względu na swoje kwalifikacje, więc jak tak dalej pójdzie to się to rozszerzy, to będziemy mieć na stanowiskach ludzi niekompetentnych ale wiernych. Strach przed przyszłością.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka