Dodaj do ulubionych

Znowu pisowski hejter

23.09.19, 19:20
"Szefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer padła ofiarą hejtera, który w niedzielę poprzez wulgarne maile kierował wobec niej groźby pozbawienia życia. Sprawcą okazał się funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej z 19-letnim stażem. Strażnik został zatrzymany przez policję w nocy z niedzieli na poniedziałek, w trakcie swojej pracy. Lubnauer wyznaje nam, że bardzo się przestraszyła, gdy policja ją poinformowała, że sprawca jest w pobliżu. - Oznaczało to, że zagrożenie było bardziej realne, a sprawca miał pełną możliwość do potencjalnego ataku - mówi."

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/straznik-z-sejmu-grozil-smiercia-katarzynie-lubnauer/78chtc5
Edytor zaawansowany
  • wislocki12 24.09.19, 20:38
    "Środowisko prawdopodobnie byłych SB-ków groziło mojej rodzinie, grożono porwaniem i zamordowaniem mojego syna — powiedział wicepremier Jacek Sasin. Jak ocenił, wszystkim powinno zależeć na obniżeniu temperatury sporu; zaapelował do polityków, aby odcięli się od mowy nienawiści."

wpolityce.pl/polityka/465203-sasin-grozono-porwaniem-i-zamordowaniem-mojego-syna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka