Dodaj do ulubionych

Polski węgiel z Mozambiku!

23.09.19, 19:37
"Wygląda na to, że wadą węgla w Polsce jest to, że jest on polski. To, co robi PO i robiła razem z PSL, to działanie na szkodę państwa pod hasłami polityki klimatycznej — powiedział w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Jan Szyszko, były minister środowiska."
Szkoda tylko, że ten węgiel nie jest tylko polski, ale i rosyjski, a nawet z Mozambiku... ;-)

wpolityce.pl/gospodarka/465099-prof-szyszko-dekarbonizacja-to-dzialanie-na-szkode-panstwa
Obserwuj wątek
  • wislocki12 Młodzi Polacy już protestują! 23.09.19, 20:02
   "Prawda jest taka, że krajem, który to wszystko blokuje, jest Polska. Moim celem jest przekonanie pozostałych państw do tego, by na to reagowały. I zaproszenie młodych ludzi, którzy protestują w Europie, by wywarli wpływ na ten kraj - powiedział Emmanuel Macron w rozmowie z „La Parisien”, pytany o nastroje w dniu rozpoczęcia szczytu klimatycznego ONZ, organizowanego w Nowym Jorku w przeddzień debaty generalnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Wezmą w nim udział szefowie rządów i państw z ok. 60 krajów.
   W rozmowie dziennikarzami na pokładzie samolotu lecącego do USA, prezydent wezwał młodych, aby… pojechali do Polski prostować."
   Młodzi Polacy już protestują! :-)

   wpolityce.pl/polityka/465033-macron-krytykuje-polske-waszczykowski-odpowiada
  • a.sdf.gh.kl Re: Polski węgiel z Mozambiku! 24.09.19, 20:01
   Oczywiście, że trzeba zamknąć nasze kopalnie węgla, przejść na elektrownie atomowe które wybuduje Francja i skasuje miliardy dolarów. Jeszcze dostarczy uran
   1- www.rp.pl/artykul/1113772-Niger-pozwala-Francuzom-na-wydobycie-uranu.html
   2- wpolityce.pl/polityka/149518-francja-i-sojusznicy-walcza-z-al-kaida-o-uran-afryki-gdy-nie-wiadomo-o-co-chodzi-chodzi-o-atom
  • genia50 Re: Polski węgiel z Mozambiku! 24.09.19, 20:13
   Mnie najbardziej przeszkadza dym z kominów z węgla i drewna.Ludzie myślą, że węgiel i drewno to nie śmieci i dozwolone do palenia więc nie szkodzą. Prawda jest inna, bo każdy dym szkodzi, a nawet z drewna jest bardziej podstępny, bo nie wygląda żle, a przenika bezpośrednio do krwiobiegu bo ma małe cząsteczki. Badania dowiodły, że przenika do łożyska i szkodzi płodom i małym dzieciom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka