Dodaj do ulubionych

Jak na dłoni...

21.10.19, 21:52
"Prokurator 11 października odmówił wszczęcia śledztwa ws. z zawiadomienia austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera - przekazał dziś rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Łukasz Łapczyński.
Według warszawskiej prokuratury okręgowej, "zgromadzony i skrupulatnie przeanalizowany (...) materiał dowodowy jednoznacznie wykazał, że nie zaszły jakiekolwiek okoliczności wskazujące na uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa oszustwa na szkodę austriackiego biznesmena".
Jak na dłoni widać, po co była potrzebna "reforma" wymiaru sprawiedliwości... :-(

niezalezna.pl/293878-brak-dowodow-prokuratura-odmowila-wszczecia-sledztwa-z-zawiadomienia-g-birgfellnera
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: "Prokuratura" 21.10.19, 23:03
     Dziennikarze śledczy pokażą co z niego za ziółko :-( Może w drzewie genealogicznym jest SSman? Może ktoś z Bundeswehry? SS i Bundeswehra to były takie niemieckie biura podróży. Dzięki nim Niemcy kursowali po świecie za darmochę :-(
      • wislocki12 Koneksje 22.10.19, 10:11
       "Europosłanka PO Róża Thun, badając swoje drzewo genealogiczne, odkryła, że jest spokrewniona z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim – pisze "Fakt".
       Gazeta informuje, że matka prezesa PiS Jadwiga Kaczyńska pochodziła ze szlacheckiego rodu Jasiewiczów herbu Rawicz i była kuzynką 13. i 14. stopnia Róży Thun.
       We wtorkowym wydaniu "Faktu" opublikowano drzewo pokrewieństwa Thun i Kaczyńskiego, sięgające protoplastów ich rodów z XIX wieku."

       dorzeczy.pl/obserwator-mediow/118091/roza-thun-jestem-ciotka-kaczynskiego.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka