Dodaj do ulubionych

PiS stracił Senat

13.11.19, 05:01
"Tomasz Grodzki z Koalicji Obywatelskiej został wybrany marszałkiem Senatu X kadencji. Poparło go 51 senatorów. Na Stanisława Karczewskiego z PiS zagłosowało 48 senatorów, a jeden senator wstrzymał się od głosu."

fakty.interia.pl/polska/news-tomasz-grodzki-zostal-marszalkiem-senatu,nId,3331239
Nareszcie jakaś przyjemna wiadomość ;-)
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: PiS stracił Senat 13.11.19, 15:24
      No to teraz ciapate zaleją kraj. Rozchylą udka tej co ją kupiłeś na bazarze oraz twojej zołzy. Będą je pukać bez ich zgody. Nareszcie jakaś przyjemna wiadomość. Pisałem, że Polska przejdzie niedługo w ręce szemranego towarzystwa i przejdzie!
      A tak przy okazji... mam informację z "pierwszej ręki": Islamizacja Anglii w toku! Znajomej dzieci już 3 razy zmieniały miejsce zamieszkania byle z dala od ciapciaków, bo nie da się z nimi żyć, a jest ich coraz więcej. Sprowadzają swoje liczne rodziny. Utrzymanie ich kosztuje miliardy Euro. Europa wykopała sobie grób i tonie we własnym łajnie! Ha, ha!
    • e-zybi Re: PiS stracił Senat 14.11.19, 02:46
      "Świeżo upieczony senator stwierdza, że nie interesują go "polityczne szachy". "Jeszcze się na dobre nie zaczęło, a już tęsknię za moją ukochaną małą Ojczyzną" - wzdycha Tyszkiewicz i dodaje, że decyzję podjął świadomie, więc "trzeba teraz godnie zjeść tę żabę"."
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25403430,senator-niezalezny-wadim-tyszkiewicz-o-pracy-w-senacie-chyba.html#a=319&c=134&s=BoxNPrzeImg27
      "fyry11
      Tyszkiewicz do PiS? Wolne żarty, ten człowiek jest uczciwy. " I tak trzymać...!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka