Dodaj do ulubionych

Walduś czy aktor?

01.12.19, 20:59
"Przed sądami w kilkudziesięciu miastach w Polsce oraz przed ministerstwem sprawiedliwości w niedzielę po południu odbyły się protesty po cofnięciu delegacji do olsztyńskiego sądu okręgowego sędziego Pawła Juszczyszyna, a następnie zawieszeniu go w wykonywaniu obowiązków. Wśród zebranych nie mogło zabraknąć starych „wyjadaczy”, którzy protestują przy każdej nadarzającej się okazji.
W protestach, zorganizowanych m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Częstochowie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Szczecinie uczestniczyli sędziowie, prawnicy, artyści i grupy obywateli. Obok polityków Platformy Obywatelskiej protestowały m.in. Maja Ostaszewska czy Agnieszka Holland. Wśród manifestujących pojawili się również m.in. serialowy Walduś ze ”Świata według Kiepskich” czy pani Leokadia Jung z KOD."
Karnowskiemu naprawdę wydaje się, że to był Walduś, a nie aktor? ;-)

wpolityce.pl/polityka/475595-kto-dzis-protestowal-ich-nie-moglo-zabraknac-zdjecia
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Walduś czy aktor? 02.12.19, 08:25
   "Tysiące na ulicach w obronie sędziów. Juszczyszyn: „Jesteśmy silni, nawet nie wiecie, jak bardzo”"
   oko.press/tysiace-na-ulicach-w-obronie-sedziow-juszczyszyn-wladze-przychodza-i-odchodza-warto-byc-przyzwoitym/?fbclid=IwAR11yWQk7MY-yT6sA9BwcNNwJ7Pc7opNpcjO2nCZ4A0akw5gIsL7d8DoFzE
   Myślę, że te dni zapiszą się na kartach historii!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka