Dodaj do ulubionych

Za kogo nas mają nasi władcy?

05.12.19, 07:27
"Polskie płace mogą się zrównać ze średnią w Unii Europejskiej nawet za 50 lat.
Tak wynika z wyliczeń przedstawionych w środę przez firmę doradczą Grant Thornton. Raport idzie trochę wbrew tezom głoszonym przez PiS w kampanii wyborczej, że Polska może szybko stać się państwem dobrobytu.
Najszybciej możemy nadrobić dystans wobec krajów południa Europy – Portugalii już za osiem lat, a Grecji za dziesięć. Gonienie Niemiec może zająć nam dłużej – nawet 38 lat, ale np. Czech aż 80 lat."

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/na-dobrobyt-poczekamy-znacznie-dłużej-niż-obiecał-pis/ar-BBXMqY8?ocid=spartandhp
Obserwuj wątek
  • e-zybi Re: Za kogo nas mają nasi władcy? 05.12.19, 08:08
   Za kogo? Za idiotów? Tępe społeczeństwo skuszone ochłapem myśli, że rozdawnictwo będzie trwało w nieskończoność...oby otrzeźwienie nie przyszło za szybko memy.pl/show/big/uploads/Post/298323/15755295891124.jpg :-( Płaca, cóż...wszystkim nie dogodzisz memy.pl/show/big/uploads/Post/298322/15755293657601.jpg
  • a.sdf.gh.kl Re: Za kogo nas mają nasi władcy? 05.12.19, 16:40
   Widzisz to jest tak wisłocki.
   Kiedy rząd podnosi płacę minimalną wszyscy o tym wiedzą i każdy kto może podnosi cenę (producenci, hurtownicy, sprzedawcy...) Gdy podnosi się płace prezesom i innym GONZOM na stanowiskach to nie ogłasza się tego wszem i wobec czyli dzieje się to po cichutku i raczej na pewno nie ma to wpływu na podnoszenie cen przez wyżej wymienionych w nawiasie.
   Żebyście się pofajdali w majty to i tak siła nabywcza naszego pieniądza będzie bardzo niska w stosunku do krajów zachodnich. Dodam jeszcze, że rynek pracy nasz zepsuty jest przez OBCYCH (Białorusini, Upaińcy, Hindusi, Erutreiczycy....) dlatego Polak będzie zarabiał coś około najniższej krajowej + może być ale nie musi jakiś dodatek stażowy. Tak więc nawet jak się pofajdasz w majty to i tak niczego nie zmienisz, Tu życie będzie zawsze ciężkie a kiedy zjedzie tu połowa Upaińców i podobnych będzie koszmarem :-(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka