Dodaj do ulubionych

"Będzie jeszcze drożej"

14.12.19, 11:41
"Już narzekamy na drożyznę zwłaszcza podczas zakupów spożywczych, a to dopiero początek. Eksperci nie pozostawiają złudzeń - w przyszłym roku będzie jeszcze drożej. Wzrośnie inflacja, podatki,opłaty za prąd czy wywóz śmieci. Zmaleje dynamika PKB, co również nie jest dobrą informacją. Przeanalizowaliśmy, gdzie, za co i o ile więcej zapłacimy."

businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/podwyzki-od-2020-roku-oto-za-co-bedziemy-placili-znacznie-wiecej/v6mfnr2
Obserwuj wątek
    • a.sdf.gh.kl Re: "Będzie jeszcze drożej" 14.12.19, 16:53
      To twój idol! Dołącz do niego. Będzie lepiej. Pasujecie do siebie jak dwie krople wody. A zatem... Na barykady! :-(
      wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-marsz-na-warszawe/ts251v8?utm_source=detal&utm_medium=synergy&utm_campaign=allonet_detal_popularne
      • wislocki12 Re: "Będzie jeszcze drożej" 14.12.19, 20:33
        Przyznam się, że trochę niepokoi mnie przemilczanie przez władzę pisowską osiągnięć "Solidarności". Mam nawet wrażenie, że PiS ignoruje "S" tylko dlatego, że jej przewodniczącym był Wałęsa... Taka to prywatna "sympatia" prezesa... A już to, co zrobiono z dzisiejszą "S", na czele której postawiono komandosa ochraniającego niegdyś Radiokomitet, woła o pomstę do nieba! :-(
        • a.sdf.gh.kl Re: "Będzie jeszcze drożej" 14.12.19, 20:41
          Solidarność skompromitowała się w całej "rozciągłości'. Najpierw była walka z komuną. Później okrągły stół i dogadywanie się z komuchami. Nawet Jaruzelski był prezydentem. Później było jeszcze gorzej.Uwłaszczanie się na majątku narodowym przez postkomunę, eksmisje z mieszkań, likwidacja zakładów, dzikie prywatyzacje, głód, niepokój niestabilność, kominowe różnice w płacach.... Teraz nie jest lepiej. Dochodzą obcy kulturowo, LGBT, Homoseksualiści, poddańczość wobec USA, żydów (obecnie) wcześniej wobec folksdojczów z zachodniej granicy... Z kim się ma naród utożsamiać skoro szykują wszyscy armagedon?
          • a.sdf.gh.kl Re: "Będzie jeszcze drożej" 14.12.19, 20:44
            Zapomniałem napisać, że widziałem w okolicy Warszawy BUSa z napisem "BUS do przewozu pracowników z Indii". Dziękuję wszystkim dotychczasowym rządzącym. Wybieram na prezydenta BOSAKA, BRAUNA, WINNICKIEGO i podobnych.
          • wislocki12 Re: "Będzie jeszcze drożej" 14.12.19, 20:55
            "Grupa manifestantów zebrała się w piątek 13 grudnia wieczorem pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Zgromadzeni zapalili świeczki upamiętniające ofiary stanu wojennego i wznosili okrzyki w stronę domu prezesa PiS. Na tablicach, które przynieśli widniały napisy: "Wolne sądy" i "Kaczor kłamca".
            (...)
            Przez ostatnie lata przeciwnicy Jarosława Kaczyńskiego na manifestacjach wypominają mu, że "13 grudnia spał do południa". Jak było naprawdę?
            - Nieświadomy niczego spałem długo - napisał w swojej książce "Porozumienie przeciw monowładzy. Z dziejów PC" Jarosław Kaczyński wspominając dzień ogłoszenia stanu wojennego. Jak przyznał, o wprowadzeniu stanu wojennego dowiedział się będąc w warszawskim kościele św. Stanisława Kostki na mszy, dokąd poszedł nieświadomy nowych wydarzeń.
            Z kolei w wywiadzie-rzece udzielonym Teresie Bochwic w 1991 roku, wydanym w książce "Odwrotna strona medalu", Kaczyński mówił tak: "Obudziłem się więc w południe i poszedłem do kościoła w kompletnej nieświadomości".

www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/manifestacja-pod-domem-jaroslawa-kaczynskiego-13-grudnia/jzwee9w
    • genia50 Re: "Będzie jeszcze drożej" 15.12.19, 18:43
      Zdusili handel w niedziele, na razie jeszcze do końca roku jakoś markety dociągną, ale ciekawa jestem co przyniesie nowy rok, jak będą wolne wszystkie. Najbardziej uderzyli w galerie, które zainwestowały bardzo dużo , bo nie tylko w handel, ale i kawiarnie, kina, a co bardzo ważne w czyste sanitariaty, gdzie ich w miastach próżno szukać, zwłaszcza w święta.Oby nie zaczęło się znowu handlowanie w prymitywnych warunkach bez higieny, na stołach i byle jak zbitych straganach bez toalet i wody.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka