Dodaj do ulubionych

Co wolno wojewodzie...

19.12.19, 08:38
"Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana i przebywa w domu na sześciotygodniowym L4. Nie przeszkadza mu to jednak pracować i naginać polskie prawo. Zdradził go jego kuzyn.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński może więcej niż zwykły obywatel. Mógł np. nie czekać kilka lat na operację, tylko wedle własnego widzimisię ją kilka razy przekładać. Teraz może jawnie pracować mimo zwolnienia lekarskiego i pozostawać bezkarnym.
L4 Kaczyński dostał na sześć tygodni. W tym czasie powinien się rehabilitować, odpoczywać i nie pracować. Za pracę na zwolnieniu lekarskim ZUS ściga i zabiera świadczenia. Ale prezes się przecież nikogo nie boi."

www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/kaczyński-łamie-prawo-nie-planuje-przestać-jest-z-siebie-dumny/ar-BBY8eKg?ocid=spartandhp
Obserwuj wątek
      • wislocki12 Re: Co wolno wojewodzie... 20.12.19, 22:12
       "Niezapomniany Stanisław Piotrowicz ma swego godnego następcę: to poseł PiS, Marek Ast, który wziął opozycję za twarz i błyskawicznie przeprowadził przez Sejm ustawę dyscyplinującą sędziów - pisze publicysta Onetu Andrzej Stankiewicz.
       Kiedy obserwowałem prace Sejmu w nocy z czwartku na piątek, to przypomniały mi się obrazki z poprzedniej kadencji, kiedy PiS ekspresowo uchwalało kontrowersyjne ustawy. Często kończyło się to marnie — jak w przypadku ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, czy projektów sądowych, które tylko pogorszyły sytuację w wymiarze sprawiedliwości."

       www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/stankiewicz-komentuje-ustawe-sadowa/2d655n4
      • a.sdf.gh.kl Re: Co wolno wojewodzie... 21.12.19, 18:24
       Tak naprawdę to niczym się nie interesowano tylko podziałem łupów, wyprzedażą co jeszcze było dobre, przynosiło zyski. Pozwalano na rozwój gangsterstwa (swój swojego bronił) Rozkradano co się dało. Co kto chciał to brał. Telewizji nie trzeba było upartyjniać bo i tak służyła POwcom, Niemcom. Sędziowie wchodzili w spóły z gangsterami w białych kołnierzykach, rozwijały się parabanki i firmy windykacyjne, a w ofertach pracy był taniec na rurze i strzyżenie psów. Zwolniono 300tysięcy górników... Pisać dalej?
       • genia50 Re: Co wolno wojewodzie... 21.12.19, 18:32
        Dopłacanie do górnictwa a i sprowadzanie ruskiego węgla, produkowanie największego smogu w Europie , który nas niszczy, to jakaś tragiczna kołomyja.Może wytłumaczysz kobiecie co to jest po co i dlaczego?
        • a.sdf.gh.kl Re: Co wolno wojewodzie... 21.12.19, 22:43
         Zlikwidowano nasze kopalnie i zwolniono 300tysięcy górników. Skoro tak to i węgla zabrakło i zaczęto sprowadzać tańszy z Rosji bo i...Polaków na lepszy nie było stać. Takie to proste. Mechanizm zdarzeń połączonych. Nie chcieliśta sierpa i młota (za komuny w zakładach był deputat węglowy czyli węgiel albo ekwiwalent pieniężny) to tera smród mota. Za komuny nie było problemu ze smogiem :-(
       • wislocki12 Re: Co wolno wojewodzie... 21.12.19, 20:23
        Ale nikomu nie przyszło do głowy budować w centrum Warszawy dwóch bliżniaczych (sic!) wież! O produkowaniu miliona elektrycznych samochodów, budowie tanich mieszkań, superpromu, luxtorpedzie i przekopie nawet już nie wspomnę! ;-)
        • a.sdf.gh.kl Re: Co wolno wojewodzie... 21.12.19, 22:46
         Czy ty oczadział z tego czadu? Chcesz naprawić coś co było niszczone przez lat prawie 30 w kilka lat? :-( Zresztą teraz społeczeństwo ocipiało na punkcie kasy i człowiek i jakiekolwiek zasady się nie liczą. Patrz sprowadzanie toksycznych odpadów do Polski i podrzucanie ich gdzie się tylko da. Niedługo będą tu sprowadzane odpady radioaktywne, bo granice otwarte (UNIA to ZDRADA!) a przez lata sprowadzany jest niemiecki złom w postaci samochodów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka