Dodaj do ulubionych

Orędzie marszałka Senatu

22.12.19, 23:16
"Jeden z bohaterów Ameryki obok Tadeusza Kościuszki, marszałek Lafayette, na pytanie, dlaczego Ameryka jest wielka, odpowiedział, że jest wielka, gdyż jest dobra. Bądźmy zatem, a przynajmniej starajmy się być dla siebie dobrzy, a nie podli. Wierzę, że wszystkim nam zależy, aby nasza wspaniała ojczyzna także była wielka, wielka swoją historią, tradycją, obyczajami, różnorodnością, wzajemnym szacunkiem i poszanowaniem godności drugiego człowieka, ale i wielka naszymi nadziejami na dobrą przyszłość, jako wspólny dom dla nas wszystkich."

wpolityce.pl/polityka/478994-grodzki-w-oredziu-starajmy-sie-byc-dla-siebie-dobrzy
Obserwuj wątek
    • wislocki12 Re: Orędzie marszałka Senatu 23.12.19, 11:16
      "Jednoznacznie odpowiadam: nie wziąłem nigdy łapówki. Oskarżenia pod moim adresem pojawiły się, gdy objąłem stanowisko marszałka. Robi się wszystko, by mnie obrzydzić, szczuje się na mnie. Nie znam ludzi, którzy mnie oskarżają - oświadczył Tomasz Grodzki w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24."

wiadomosci.onet.pl/kraj/marszalek-senatu-tomasz-grodzki-nigdy-nie-bralem-lapowek/djng307

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka