Miejska Telewizja Tarnobrzeg Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Co o niej sądzicie, moim zdaniem działa super. Macie jakies pomysły jak
    ubogacić program?????
    • Gość: LOL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 15:40
      Nic ciekawego tam nie ma, w nieudolny sposób pokazują nawet to co się dzieje w
      mieście, ten młody redaktorzyna z Serbinowa w ogóle jest sztywny jak kloc.
      Mogliby zorganizować pare koncertów, które by później w całości pokazali w TV -
      to by mogło zainteresować widzów żądnych rozrywki... W ogóle odnoszę wrażenie,
      że TV Tarnobrzeg jest stłamszona przez lokalnych polityków. Kompletny brak
      obiektywizmu, nie mówi się o rzeczach, o których widzowie i mieszkańcy TBG
      chcieliby na pewno usłyszeć/zobaczyć.
      • Gość: Markus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.06, 16:28
        Jeszcze się nie spotkałem na tym forum , żeby coś nie było krytykowane.
        Telewizja zła ,Prokuratura przekupna , policja za mało łapie przestępców ,Firmy
        wyzyskują , komary gryzą , urzędnicy piją , strażacy za długo gaszą pożary
        torfów , w Wiśle nie ma ryb , wszędzie śmiecie i brud , za dużo rond , za
        wysokie chodniki na Warszawskiej i biegną przez las , uczniowie wagarują i się
        nie uczą , dołek machowski niepotrzebny,itd. / a wszystko wina władzy lokalnej.
        Ludzie więcej optymizmu!!!!
      • Ty LOL oczywiście zrobiłeś b.dużo. Myślę, że nie pracujesz, nie uczysz się, siedzisz przed komputerem i marudzisz. Zrób lepszą telewizję i pokaż tym z telewizji Tarnobrzeg, że jesteś gość. Na razie uważam Cię za pętaka, któremu pewnie gil u nosa dynda a mądrzysz się bo widziałeś lepsze telewizje, MTV itp.
        • Gość: LOL IP: 217.96.44.* 26.07.06, 19:43
          Mylisz się, pracuję i sporo zarabiam, oczywiście nie w TBG, bo w tym mieście to
          prawie niemożliwe. Podtrzymuję natomiast swoje zdanie o TV TBG, bo jest to
          Amatorszczyzna przez duże A (jak widać), może myślą, że nie mają dla kogo się
          starać, ale dla mnie to jest potwarz - lekceważenie widzów i obywateli tego
          miasta. Nie wywołasz flame'a nazywając mnie pętakiem, tylko dlatego, że
          wyraziłem opinię z którą się nie zgadzasz :-) Jestem za stary na takie żarty,

Pozdrawiam.
    • Gość: Abacus IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 17:48
      Niech pokażą jak robią l../miłość oralno genitalną/nie w przenośni tylko
      dosłownie
      takim Lenartą -jak to miało miejsce w wyd.specjanym- toż to wazeliniarze i
      lizydupy.
      • Gość: Danko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.06, 18:54
        Telewizja stoi na mizernym poziomie, niestety. Chca robic ujecia, na wzor tego
        co mamy w ogolnoposlkiej TV ale to wyglada fatalnie :(. Ta pani prowadzaco jest
        gruba i brzydka, i jezeli chca ja ukazac jako Pani redaktor to trzeba robic to
        na poziomie i z klasa, a nie pokazywac jej brzydkie grube nogi.. Dno. Naprawde.
        No i druga sprawa, lizodupy to trafne okreslenie! Przykre ale prawdziwe, co
        piatek te same gęby w wydaniu tydzien w miescie, czyli zapijaczony Dziubiński,
        Stasiak, no i wielmozny Uchański. I ciagle jakies uroczystosci, apele i ble
        ble, flaki z ojelem. :(
    • Gość: luzak IP: *.eranet.pl 26.07.06, 21:18
      niestety mam również zdanie że nie jest objektywna a mogła być gdyby był inny
      podział włąsnościowy. Jak zwykle miasto macza swe brudne łapy w tym biznesie i
      dla swego koryta blokuje rozwój dobrze zarządzana telewizją.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.