• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sprawdzony zespół na wesele - podkarpackie

• Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.13, 23:17
      Polecam zespól Kormorany. Bardzo dobrze grają , śpiewają i zabawiają gości .
      Sama ukończyłam szkołę średnią muzyczną ( pianino i skrzypce ) i wiem jak powinno się grać by nie bolały uszy.Jeden pan z zespołu to na pewno z wykształcenia muzyk.On kiedyś na tarnobrzeskim bazarze sprzedawał płyty CD.Niestety, nie mam wizytówki tego zespołu.
      Szczerze polecam bo fajnie się wszyscy bawili na weselu.Nawet babcie i dziadki byli zadowoleni.
      • Gość: Adam i Marzena IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.13, 12:34
        Jako kamerzysta i fotograf, polecamy ZM "Venus" z Tarnobrzega. Wspaniały repertuar, wykonanie i współpraca na najwyższym poziomie. Oby wszystkie zespoły, tak starały się sprostać
        wymaganiom par młodych i rodzin jak oni. Pozdrawiamy Ewę, która jest sercem i mózgiem
        całego zespołu, pozdrawiamy Wszystkich ze składu. Dziękujemy, za mile spędzone chwile, które
        są odzwierciedleniem najpiękniejszych polskich wesel. "Venus" to pełne zadowolenie i satysfakcja
        z przebiegu wesela. Polecamy! :)
        • Gość: play IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.09.13, 20:13
          Ludzie nie wiem komu się to podoba. Wiem co wyprawiają... Oni się biją między sobą a do gości lecą teksty że wstyd tego słuchać! Nie wolno im dawać ani grama alkoholu, mimo tego wnoszą browarki.
          P.s. Piszcie prawdę a nie sami promujecie swoje kapele.
        • Gość: zespół bis sandomi IP: 83.1.88.* 24.10.13, 12:36
          o tak :) w tamtym roku nasza wokalistka nie mogła i Ewa zgodziła się zagrać z nami wesele, jest świetna, fajnie bawi ludzi, no i głos jaki. pozdrawiam :)
    • Gość: kanio IP: *.lublin.mm.pl 20.05.13, 12:09
      osobiscie polecam Flores to stronka www.zespol-flores.pl/ są rewelacyjni i co do ceny można się dogadac
      • Gość: znajoma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.13, 16:23
        www.youtube.com/watch?v=zXizDqLJn7o
        • Gość: aaa IP: *.centertel.pl 25.05.13, 00:18
          Proszę o opinię na temat tego zespołu mają u mnie grać na weselu..?
          • Gość: ars IP: *.adsl.inetia.pl 27.05.13, 22:24
            jak mają grać, to o co kaman ?
            • Gość: aa IP: *.centertel.pl 16.07.13, 14:59
              Bo inetersuje mnie opinia innych na temat tego zespołu.
              • Gość: xxxxxxx IP: *.szybszyinternet.pl 16.07.13, 16:56
                jak maja u ciebie grac to powiem ci tylko tyle ze nie bedziesz zalowawl ze ich wziales
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.13, 20:52
      Polecam szczerze zespół APOLLO z Nowej Dęby, super.
    • Gość: ina IP: *.91d.tarnobrzeg.pilicka.pl 05.08.13, 01:27
      Polecam zespół Variax. Grali na moim weselu i jestem zadowolona. Gościom również się podobało. Super wokal, krótkie przerwy. Nawet znajomi, którzy planują wesele w przyszłym roku brali od nas namiary do nich, ale okazało się że nie mają już wolnych terminów na wakacje 2014. Jedyne, co może zniechęcić to cena, ale moim zdaniem było warto. Zainteresowanym mogę udzielić więcej informacji :)
    • Gość: mlody IP: *.smsiarkowiec.pl 05.08.13, 18:43
      zespół opoka poszukam numeru
      • Gość: Janusz IP: *.smsiarkowiec.pl 11.10.13, 09:55
        Ja za to polecam nowy obiekt na wesela w Lenarczycach. Ludzie szukają lokali a tych dobrych wciąż przybywa .Ale to dobrze bo mają większy wybór.Nigdy wcześniej nie byłem w tych Lenarczycach a przecież to niedaleko od Tarnobrzega i Sandomierza.Byłem tam na weselu u kolegi 3 tygodnie temu. W związku z tym że w tym wątku jest o zespołach to dodam że grał zespół EDEN.
        Muszę przyznać że "Bałkanica" w ich wykonaniu była lepsza od oryginału:-). Utrafili w gust pana młodego i goście ciągle zamawiali dla niego ten utwór:-).Nie wiem czy to zasługa dworku lenarczyckiego ale instrumenty i głosy zespołu świetnie było słychać co świadczy na korzyść tego lokalu
        • Gość: krzysiek, sando IP: *.range109-148.btcentralplus.com 13.10.13, 20:14
          a słyszałem ostatnio że zespół albi z gorzyc czy tarnobrzegu się rozpadł. Szkoda, mieli fajną wokalistkę, super śpiewała dziewczyna. Nie wie ktoś gdzie ona się teraz podziewa, czy śpiewa w jakimś zespole ? wiem, ze na imię miała Agnieszka i miała rude włosy. Cud miód głosik - przepiękny.
          • Gość: gracjan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.13, 22:02
            jeśli chodzi o zespół albi , to podobno ci goście grają już w innych kapelach ,a wokalistka ..?mnie wydaje się że oni nie mieli wokalistki , chyba że mylę zespoły ...??? ale grali naprawdę spoko i fajnie prowadzili imprezy.
            • Gość: krzychu, sando IP: *.range109-149.btcentralplus.com 31.10.13, 13:24
              Albi miał wokalistkę na 100 %. Mieli skład 5-osobowy ale gdy jeden koleś odszedł dołączyła do nich dziewczyna. Miałem okazję być na paru weselach gdzie grali. Zdziwiony jestem, że sie rozeszli. Chciałem ich na swoim weselu, bo ruda głosem i urodą mnie urzekła :)
        • 25.10.13, 10:22
          Odnośnie lokalu w Lenarczycach- ładnie ale drogo. Mało dań i małe porcje. Konieczne dodatkowe jedzenie we własnym zakresie. W okolicy jest wiele lokali z ciekawszą ofertą!
    • 17.08.14, 15:30
      Zapraszam do zespołu Vabank z Tbg. tel:608390954
    • Gość: ola IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 12.09.14, 19:12
      Gorąco polecam zespół Galeria
      • 27.11.14, 12:38
        Profesjonalna oprawa muzyczna zespół AUTOREWERS z Tarnobrzega autorewers.eu
    • 27.11.14, 12:39
      Profesjonalna oprawa muzyczna zespół AUTOREWERS z Tarnobrzega autorewers.eu
      • 24.06.15, 11:14
        Fenix z Przemyśla, młodzi, ambitni, i gra wyłącznie na żywo, Polecam.
    • 17.12.15, 22:58
      Polecam Zespół Muzyczny FENIX z Przemyśla, młodzi, doświadczeni i grają bardzo dobrze na żywo, wspaniale zabawiają gości.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.