VIACOM tarnobrzeg - totalne dno!!!! Dodaj do ulubionych

Odradzam wszystkim!!! Radze unikac tego sklepu jak ognia. Panowie generalnie dbaja tylko i wylacznie o wlasne interesy, klienta i jego problemy maja daleko w... powazaniu. Za krzty dobrej woli. Do tego jeszcze klamia, probuja zrobic wszystko zeby tylko oddalic od siebie klienta z problemem. Opieszali. Kombinuja jak tylko sie da, wymyslaja przepisy ktore nigdzie nie istnieją!!! To byly opinie, teraz fakty: gwarancja na komputer minela, lecz nie uplynelo jeszcze dwoch lat od daty kupna, wedlug ustawy sprzedawca nadal odpowiada za wady wynikle podczas uzytkowania i ma obowiazek na wlasny koszt usunac usterke, panowie w Viacomie odeslali mnie z kwitkiem twierdzac ze gwarancja roczna minela a oni nie maja z tym nic wspolnego i moga naprawic, ale na moj koszt. Dopiero po przedstawieniu panom ustawy konsumenckiej zaczelo sie cos dziac. Sprzet psul sie 4 razy, i to glowna jego czesc. Panowie na moje prosby oddania pieniedzy nie reagowali, na zlozona przeze mnie reklamacje odpowiedzieli po przeszlo miesiacu... i malo tego dalej swoje, wciskaja mi sprzet na sile. Kiedy dochodzimy juz do porozumienia, idąc na kompromis panom nagle sie odmienia i zmieniaja zdanie!!! Zachowuja sie co najmniej smiesznie. Totalna niekompetencja. Jestem niestety zmuszony skierowac sprawe do sadu. Odradzam bardzo gorąco!!!!!!!!!!!
Przeczytaj całą dyskusję (1-100)
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
przejdź do: 1-100 101-127
(101-127)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.