Dodaj do ulubionych

Szkoła policealna

10.07.13, 00:16
Witam, chcę iśc do szkoły policealnej, mam maturę po LO a zawód jaki mnie interesuję to coś związane z fotografią_ fotograf czy fototechnik. Polecicie jakąś szkołę, nie studia.
Obserwuj wątek
    • sebazgolfa Re: Szkoła policealna 09.02.18, 08:24
      Zawsze to jakieś rozwiązanie dla osób, które chcą się doszkolić. Czasem nawet mama wrażenie, że w takich szkołach uczą bardziej konkretnych rzeczy niż nawet na studiach.
    • dianakisiel Re: Szkoła policealna 13.11.19, 16:15
      ja skończyłam szkołę policealną (technik usług kosmetycznych i kilka kursów) w Żaku i bardzo polecam ;) moja szefowa dawała mi więcej do pracy i od razu więcej płaciła, jest zadowolona że sama się kształcę :)
    • angelikagro1227 Re: Szkoła policealna 30.11.19, 00:02
      W odpowiedzi na Twój post z mojego doświadczenia mogę Ci polecić szkole COSINUS. Ja właśnie od września rozpoczęłam naukę w szkole policealnej COSINUS na kierunku technik usług kosmetycznych i była to bardzo dobra decyzja. Wiedziałam, że mam umiejętności i predyspozycje w tym kierunku, a szkoła przyciągnęła mnie do siebie głównie opinią w środowisku. Znajoma prowadzi salon kosmetyczny i w celu uzupełnieniu wykształcenia udała się do szkoły i tak też zachęciła mnie bym się tam udała, ponieważ bardzo zachwalała sobie poziom nauczania. Zajęcia w szkole prowadzone są też w praktyce, wiedzę sprawdza się za pomocą testów, nauczyciele sympatyczni i wykwalifikowani. :) W szkole policealnej możesz dużo zyskać, oczywiście jeśli tylko chcesz tego. Dodatkowym atutem szkoły jest BEZPŁATNA, nauka przez cały okres nauczania DARMOWA. :) I to jest kolejny plus szkoły policealnej Cosinus. Ja osobiście polecam Ci tą szkołę, ponieważ uczęszczam i podaje na własnym przykładzie jak to wygląda. Wszelkie formalności i pytania, które masz dodatkowe rozwieje Ci sekretariat. Z mogę strony mogę Ci powiedzieć, że szkoła policealna Cosinus mnie przygotuje do pracy w zawodzie kosmetyczki, bo już wiele się nauczyłam przez kilka miesięcy. Zadzwoń i zapytaj a rozwieje Ci kolejne wątpliwości. Mogę Ci również powiedzieć, że szkoła ma wiele innych kierunków, sprawdzałam bo chcę iść na kolejny, florystykę. :)

Pozdrawiam, AngelikaGro

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka