Dodaj do ulubionych

Szkoła filmowa -Rekrutacja AMA Film School

24.08.16, 16:03
Startuje JESIENNA REKRUTACJA w AMA Film School!

Szkoła Filmowa AMA Film School w Krakowie zaprasza wszystkich chętnych i uzdolnionych do zapisu.
W naszej ofercie znajdziecie kierunki takie jak;
Reżyseria, Dźwięk i Muzyka w Filmie, Aktorstwo Filmowe, Scenariopisarstwo, Produkcja Filmowa, Podyplomowy Kierunek Operatorski oraz Kierunek Filmowy Stacjonarny.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Czekamy na Wasze zapisy od 25 sierpnia do 30 września!
Informacje oraz formularz zapisowy ->
http://akademiamultiart.pl/rekrutacja-jesienna-do-ama-film-school/
Edytor zaawansowany
  • estor11 22.06.17, 12:44
    Jako absolwent tej szkoły mogę powiedzieć że ama to dobra odskocznia to dalszej kariery czy aktorskiej, operatorskiej czy reżyserskiej. Spoko klimat, łatwo można złapać kontakt zarówno z wykładowcami jak i innymi studentami. Optymalne warunki lokalowe, bo dysponują salą wykładową, studiem zdjęciowym, a właściwie to teraz 3 różne duże studia. Dużo kumatych ludzi z branży. Nawiązane kontakty podczas studiów, procentują w późniejszej karierze. Kto robi w tym biznesie, ten wie jak jest. A kto chce dalej się kształcić to ma o wiele łatwiejszy start filmówek w Katowicach czy Łodzi.
  • respondi 07.07.17, 09:22
    Rozwijają się, bo gdy w jakiś czas temu sprawdzałem, to były tylko zaoczne kierunki, a teraz też stacjonarne.
  • szars 04.09.19, 21:49
    Ja jestem na tak, chyba najlepsza niepaństwowa filmówka w naszym kraju. A jestem trochę w temacie, bo szukaliśmy jakiś czas temu opinii na ten temat, zjeździliśmy trochę kraju, odwiedzając różne placówki. Budynek szkoły duży, nowocześnie wyposażony, ciągle się rozbudowuje i właśnie powstaje ich własny budynek kina. Jest gdzie się uczyć, ale jest też na czym się uczyć, bo mają dobry sprzęt do nauki. Sam egzamin może trochę straszyć, zresztą podobnie jak dość wysoki poziom nauczania, ale właściwie to jest raczej na plus, po to idziemy do takiej szkoły, za którą płacimy, żeby się jak najwięcej nauczyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka