Dodaj do ulubionych

Rozszerzenie w szkole średniej

29.09.17, 18:44
Witam, uczę się w drugiej klasie szkoły średniej. Gdy przyszłam do tej szkoły zmieniła się dyrekcja, ale całą pierwszą klasę (i zanim przyszliśmy do tej szkoły) mieśmy powtarzane, że od drugiej klasy zaczynamy rozszerzenie z przedmiotu a (tak go nazwijmy). Jest to przedmiot bardzo związany z moim kierunkiem (jestem w technikum). W poprzednich latach inne klasy na tym profilu też miały rozszerzony przedmiot a i wszystkim to odpowiadało. Zaczęła się druga klasa i nagle okazało się, że nie będzie przedmiotu a, ale przedmiot b który kompletnie nie jest związany z moim kierunkiem. Po wielu rozmowach z dyrektorem nie udało się przywrócić przedmiotu a. Mam plany w których ten przedmiot a jest mi na prawdę bardzo potrzebny. Czy da się coś zrobić? Nie wiem podać gdzieś szkołę/ dyrekcje? Czy im wolno było zrobić coś takiego?
Jest jeszcze jedna sprawa. Czy po tym jak cały rok mieliśmy rozszerzony język podzielony na grupy i szliśmy z innym materiałem, to wolno im teraz zrobić jedną grupę z całej klasy?Chociaż jesteśmy na kompletnie różnym poziomach.
Edytor zaawansowany
  • 06.10.17, 17:18
    Nie wiem, może gdzieś do kuratorium?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.