Dodaj do ulubionych

Ciąża a szkoła

21.01.18, 12:27
Witam. Mam 18lat (w tym roku 19) j chodzę do 2 klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych. Jestem w ciąży. Termin porodu mam na 27.06. 2018. Wiadomo całe wakacje będę mogła zająć się malenstwem ale po wakacjach będę rozpocząć znów naukę ponieważ bardzo nie chce rzucać szkoły. Słyszałam że da się załatwić nauczanie domowe (nie indywidualne że nauczyciele przyjeżdżają do mnie tylko że uczę się sama a później zaliczam). Myślę że dla mnie będzie to najlepsza opcja ponieważ tak małego dziecka do żłobka oddać nie mogę a z rodziną nie mam kontaktu tzn mam z tatą ale on mieszka 1000km stąd a mój partner również kontaktu z rodziną nie ma więc nie będziemy mieli z tej strony pomocy. Jak myślicie czy będzie szansa na to aby to wyglądało tak jak myślę czy szans na takie coś nie ma? Oczywiście będę jeszcze rozmawiać z derektorem mojej szkoły ale chce poznać opinię ludzi.
Edytor zaawansowany
  • mlodamamapl 21.01.18, 12:29
    Dodam jeszcze że mój partner pracuje od 8 do 15 a czasami od 14 do 23
  • mlodamamapl 21.01.18, 12:31
    I jeszcze dodam że chodzi mi o przynajmniej jedno półrocze :) i na nianie nas niestety narazie nie stać bo są to duże koszty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka