Dodaj do ulubionych

Sprawdzian szóstoklasistów 2005.

06.04.05, 14:32
Witam!
Jestem uczennicą klasy VI i 5-go kwietnia pisałam ogólnopolski test szóstoklasistów. Zadania z matematyki były banalnie proste, a język polski trochę trudniejszy. Zauważyłam jednak, iż jest więcej zadań niż zwykle to bywało na próbnych diagnozach{których szóstoklasiści w mojej miejscowości pisali bardzo dużo}. Zazwyczaj{do tej pory} nie było choćby zadania 26. Chociaż diagnoza ta była stosunkowo prosta i bardzo szybko ją skończyłam, uważam, że głupotą jest stresowanie dzieci w wieku 13lat{zazwyczaj} i robienie im mini matury. Oh..szkoda, ze dzieci w 3-ciej kalsie nie muszą pisać takiej diagnozy, żeby przejść do "działu wyższego" klas IV-VI. Nie mogę jadnak narzekać. Jak narazie mam wszytsko dobrze{zadania WW i majme}, ale poczekam na oficjalne wyniki, bo trudno mi ocenić samą siebie z języka polskiego. Pozdrawiam serdecznie!
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.