AP Edukacja - opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chciałabym zaczerpnąć wiedzy na temat AP Edukacji.. Tylko nie odsyłajcie mnie
    do 'google', bo nie chcę reklam.. Chcę poznać zdania tych, którzy mieli z tą
    szkołą do czynienia :)
    • Widzę, że niedużo się tu dzieje. Mało osób chyba do tej szkoły chodzi, albo nie
      chcą się przyznać;) Najlepiej poczytaj sobie opinie z forum ap edukacji.
      Najszybciej dowiesz się „u źródła” ;)
      • hutcer napisała:

Najlepiej poczytaj sobie opinie z forum ap edukacji.

Rzeczywiście nikt się nie przyznaje,trzeba się wyczekać na odp :) Patrzyłam co
        jest na tym forum, ale nic konkretnego. Same cenniki, kiedy co się zaczyna itd..
        Poza tym nie uważam tego za zbyt wiarygodne, bo oni je moderują..
      • Robiłam BHP w AP w Dąbrowie Górniczej i spoko. Ogólnie to kierunek bezpłatny, bezstresowo, nauczyciele też luz także polecam :)
        • Hej. Ja kończyłem fotografię śubną w Krakowie. Trochę teorii, dużo praktyki - można sie czegoś nauczyć. No i certyfikat jest. A cena przystępna. Pozdrawiam. Andrzej.
          • witam, ja też ukończyłam kurs fotografii ślubnej w AP Edukacja w Krakowie i jestem zadowolona z poziomu. Mieliśmy dużo zajęć w plenerze - a kiedy okazało się, że pogoda nie dopisała- nie było problemów z ich przełożeniem na inny termin, co też nie jest bez znaczenia - bo w końcu opłacone zajęcia nam nie przepadły;-)
            zastanawiam się nawet nad kolejnym kursem - myślałam może o nawet o kompozycjach kwiatowych- chyba teraz mają nawet promocję w AP ;-)))
            • Nowe kierunki w AP Edukacji:
              Policealna Szkoła Zawodowa
              asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
              Florysta
              opiekun osoby starszej
              opiekun w domu pomocy społecznej
              opiekunka środowiskowa
              technik drogownictwa
              technik ochrony fizycznej osób i mienia
              technik teleinformatyk
              technik telekomunikacji
              technik transportu drogowego
              technik turystyki wiejskiej
              technik usług pocztowych i finansowych
              technik weterynarii
              technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
              nazwa zawodu
              asystentka stomatologiczna
              opiekun medyczny
              higienistka stomatologiczna
              opiekunka dziecięca
              technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
              technik masażysta
              technik ortopeda
              technik sterylizacji medycznej

A szkołę polecam kończę już kolejny kierunek i egzaminy na technika zdałam po wyżej 80 procent w całej Polsce są szkoły AP Edukacji teraz jest nabór więc zadzwoń do sekretariatu lub zajrzyj na stronę.Powiem że zaletą jest to że zajęcia są co 2 tygodnie
        • ja się uczyłem jeden semestr przeniosłem się do żaka do będzina i nie żałuję. Podobno teraz przenoszą się do katowic co dla mnie byłoby porażka. Tutaj mam spokój i nie muszę się martwić o nic.
    • Nuka ja się wybieram na fotografię w Poznaniu do AP edukacji bądź do
      Profesji i podobnie jak Ty szukam opinii osób, które uczyły się w
      tych szkołach, ale, że nigdzie nie mogę jej znaleźć to chyba będę
      skłonna ku Profesji. Nie wiem czemu, chyba zrobiła na mnie milsze
      wrażenie przy zapisie niż AP;) Jak się czegoś doszukasz o AP to
      wpisz tu na forum proszę;) Pozdrawiam!
    • Nie wiem jak w Poznaniu i w Krakowie, ale warszawska ape jest ok. Na
      reklamie wykłada pan Kosylak – równy gość; legendy już o Nim krążą;)
      Na kierunku Informatyka uczy pan Waśniewski, który jest także
      wykładowcą na WAT. Przesympatyczny facet, a do tego przystojny;) Z
      tego co mi wiadomo na innych kierunkach też jacyś nauczyciele
      akademiccy uczą. Jednak najlepsi w tej szkole są uczniowie. Nudzić
      się z nimi nie można;)
      • A jak tam z wyposażeniem i zajęciami? :)Czego się uczycie, np na informatyce?
        • Szkoła posiada własne sale informatyczne i własny dość nowoczesny
          sprzęt. Zajęcia odbywają się na Hożej i Chełmskiej (chodzi mi
          oczywiście o Warszawę). Czego się uczymy? No niech sobie przypomnę;)
          Są zajęcia z projektowania systemów i zarządzania windowsem;) Jest
          też trochę programowania i sporo grafiki komputerowej. W ogóle to
          zastanawiam się czy nie zmienić kierunku na grafikę. Tam podobno
          jest fajniej;)
          • lapakocia napisała:

W ogóle to
            > zastanawiam się czy nie zmienić kierunku na grafikę. Tam podobno
            > jest fajniej;)

Hmmm.. chcesz zmienić? A dlaczego, możesz coś więcej, może mi to pomoże wybrać :)
            • Na grafice są podstawy reklamy, zajęcia z fotografii i historii
              sztuki. Słyszałam, że zajęcia często odbywają się w plenerze (choć
              nie wiem czy akurat to jest takie dobre biorąc pod uwagę zbliżającą
              się zimę;)).
              Kierunek chcę zmienić bo doszłam do wniosku, że bardziej interesuje
              mnie grafika komputerowa niż składanie samego kompa;) Artystyczna ze
              mnie dusza po prostu;)
              • lapakocia napisała:

> Kierunek chcę zmienić bo doszłam do wniosku, że bardziej interesuje
                > mnie grafika komputerowa niż składanie samego kompa;) Artystyczna ze
                > mnie dusza po prostu;)

Nie wątpię :P ale złożyć kompa nie każdy potrafi ;)) Na przykład ja :D Na
                Jerozolimskiej niedawno widziałam właśnie ich ulotkę, profesjonalna robota muszę
                przyznać.. Ciekawe czy to ich pomysł, czy jakiejś firmy "z zewnątrz"..?
                • Ja właśnie wczoraj się zapisałam do AP na fotografię. Latałam jak
                  głupia, oglądałam szkoły (gdzie odbywają się zajęcia ) juz wybrałam
                  Profesję i poszłam zrezygnować z AP, ale skończyło się na tym, że
                  zapisałam się do AP. Lapakocia, a wiesz coś może o fototechnie? Czy
                  też często zabierają ich w plener? Ja co prawda idę do szkoły w
                  Poznaniu, ale w końcu we wszystkich miastach jest podobnie;)
                  • nuka1308 napisała:

>...niedawno widziałam właśnie ich ulotkę, profesjonalna robota muszę
                    >przyznać.. Ciekawe czy to ich pomysł, czy jakiejś firmy "z
                    >zewnątrz"..?

Pojęcia nie mam, ale wcale bym się nie zdziwiła, gdyby zlecili
                    projektowanie ulotki biednym uczniom;)

aniuszka88 napisała:

>Lapakocia, a wiesz coś może o fototechnie? Czy też często zabierają
                    >ich w plener? Ja co prawda idę do szkoły w Poznaniu, ale w końcu we
                    >wszystkich miastach jest podobnie;)

W sumie to ja niedużo wiem;) W plener będziesz chodzić i na
                    zajęciach i poza nimi (rozumiesz, prace domowe;)) tak więc bez
                    obaw:) Na jakimś forum fotograficznym wyczytałam, że ape wynajmuje
                    sale i wykładowców od typowych szkół fotograficznych. Tyle wiem:)
                    • "Interesuje mnie zarówno globalna opinia o szkole jak i szczegółowe info
                      dotyczące placówki w Krakowie. Kierunki: fotografia, reklama i multimedia,
                      informatyka. Coś z tego."

Znajomy opowiadał mi o tej szkole. W sumie był zadowolony, choć wspominał, że
                      zdarza im się organizacyjny bajzel.
                      • magae napisała:

>
                        > Znajomy opowiadał mi o tej szkole. W sumie był zadowolony, choć wspominał, że
                        > zdarza im się organizacyjny bajzel.

A co to znaczy "organizacyjny bajzel"?;>
                        • to się dzieje, kiedy księgowa prze rok nie wpina papierków do odpowiednich
                          segregatorów bo walczy z opinią o księgowych, że potęgują papierokrację :)
                          • Zmiany planu zmiany terminów zajęć i tym podobne. Z drugiej strony kumpel
                            chodził do kilku szkół policealnych i na ap edukację jakoś najmniej narzekał
                            czyli nie jest tak źle.
                            • magae napisała:

> Zmiany planu zmiany terminów zajęć i tym podobne.

Nom, od wielkiego dzwonu jakaś zmiana im się zdarza, ale nie są to
                              nagminne przypadki. Poza tym o każdej zmianie z wyprzedzeniem
                              informują. Nie jest źle. Najlepiej raz na jakiś czas logować u nich
                              na stronie i sprawdzać plan wtedy nie ma przykrych niespodzianek.

• No to będę sprawdzać co jakiś czas :) MAGAE a czy ten Twój kolega to do Krakowa
                                do tej szkoły chodzi?
                              • najlepiej się logować przed każdymi zajęciami. Nigdy nei wiadomo kiedy ktoś coś
                                wstawi "od czasu do czasu".
                                • Gdzieś ostatnio czytalam że ta szkoła wcale nie ma takich dobrych opinii - to
                                  zawiść wyrzuconych uczniów czy rzeczywiście szkoła oszukuje?
                                  • Jestem po pierwszych zajęciach z fototechniki w ap i jestem nawet
                                    zadowolona. Grupę mam fajną i na zajęciach też było ciekawie,
                                    szczególnie w studiu. Słyszałam, że w AP mają czasem problemy
                                    organizacyjne, ale do tego jestem akurat przyzwyczajona bo w
                                    poprzednich szkołach było to samo. Chyba w każdej szkole się takie
                                    zdażają. Powiem tak: Myślałam, że będzie gorzej, ale jestem
                                    pozytywnie zaskoczona:) Pozdrawiam! I jak na tę chwilę to polecam AP.
                                  • Yhm, mnie na razie nie oszukali (niech tylko spróbują;)). A jeśli o kiepskie
                                    opinie chodzi to też takie na necie czytałam. Zawsze coś komuś może się nie
                                    spodobać i o tym pisze. Możliwe też, że komuś coś nie poszło, nie zdał,
                                    wyleciał, cokolwiek a teraz się wścieka ma Ape. Kto to wie?
                                    Mi tam dobrze jest, a co mówią inni - ich sprawa:)Moim zdaniem szkoła naprawdę
                                    nie jest zła.
                                    • No tak też myślałam. Czytałam dużo pozytywnych opinii a tych negatywnych bardzo
                                      mało.
                                      • :)))
                                        A w ogóle dlaczego interesujesz się ApE? Chcesz się tu zapisać, czy tak z
                                        ciekawości?
                                        • W tym roku to już chyba nie zdążę ale interesuje mnie fotografia. Z tego co się
                                          zorientowałam to mają nawet dwa kierunki dotyczące tego. Jeszcze nie wiem na
                                          który się zdecydować.
                                          • Heh, nawet nie wiedziałam, że ApE aż dwa kierunki prowadzi na fotografii:)

oma-tko napisała:
                                            > W tym roku to już chyba nie zdążę ale interesuje mnie fotografia.
                                            Wydaje mi się, że jeśli się uprzesz to jeszcze Cię przyjmą. Semestr dopiero się
                                            zaczął i mało zajęć było, jeśli jakiekolwiek;)
                                          • dlaczego uważasz, że nie zdążysz? Zadzwoń i zapytaj... to nic nie kosztuje prócz
                                            kilku groszy na telefon:)

warto spróbować prawda?
                                            • Już koniec września - a nie wiecie czy mają rekrutację zimową?
                                              • co z tego, że koniec września? kumpel uczył się swgo czasu w WSSE od połowy
                                                października;) myślę, że i teraz można spróbowac.
                                                co do zimowego naboru to pojęcia nie mam.
                                              • Si, si, mają:)
                                                • to alternatywę jakąś posiadasz:)
                                                  ale naprawdę spróbuj jeszcze teraz... po co to odkładać jeśli może się udac?
                                                  • A co jeśli się nie uda? Jeśli okaże sie że talentu za grosz? Lepiej odłozyć na
                                                    później i później się dowiedzieć :)
                                                  • ah to w tym tkwi problem:) jeśli naprawdę chcesz się tym zajmować to nie
                                                    odwlekaj - nie warto... to kolejne zmarnowane pół roku. Masz możliwość
                                                    spełnienia marzeń więc nie omijaj okazji:) Spróbuj... nawet jeśli nic z tego nie
                                                    wyjdzie teraz przynajmniej nabierzesz doświadczenia i kto wie co dalej:)
                                                  • W zasadzie kto nie ryzykuje ten nie żyje :) A mogę Ci na priv wysłać kilka zdjęć
                                                    i powiesz mi co o nich myślisz?
                                                  • jasne, że możesz i chętnie powiem Ci co myślę:) a nie masz ich może na jakimś
                                                    serwerze? pewnie nie tylko ja bym wyraziła swoje zdanie:) to jak Twoja mała
                                                    galeria autorska:)
                                                  • Trochę się wstydzę. Ale moze nikt tu nie zagląda :)
                                                    9guberniajowisza.fotosik.pl/
                                                  • jestem laikiem w tym temacie ale niektóre są naprawdę niezłe albo naprawdę mi
                                                    się podobają:) np. to po burzy jakby albo z tym starszym panem czy
                                                    dzieciakami... widać emocje w nich:)

dobrze się na to patrzy...
                                                    idź - nie masz nic do stracenia a rozwinąć się możesz bo jak dla mnie jest co
                                                    rozwijać:)
                                                  • uhm powinnaś coś robić w tym kierunku. Nie są dobre technicznie ale widać dobre
                                                    oko. I serce włożone w zdjęcia.
                                                  • Ja tu zaglądam:)
                                                    Sporo osób tu zagląda,więc jesteś narażona na publiczny osąd;)Mi się Twoje
                                                    zdjęcia podobają. Szczególnie "HuHuHa nasza zima zła". Mogę się dowiedzieć jakim
                                                    aparatem zdjęcia robisz?
                                                  • wrzuc je na digart:)
                                                  • Dzięki :)
                                                  • oma-tko, robisz dobre zdjęcia.
                                                    Rozwieję trochę Twoje wątpliwości co do wiedzy na temat fotografi. W
                                                    mojej grupie połowa osób miała bardzo mało do czynienia z
                                                    fotografią, ale chcą to robić więc się zapisali, nie martw się, nie
                                                    będziesz laikiem:) Proponuję Ci też zapisać się w tym roku, bo od
                                                    zimowego semestru jest więcej chętnych niż od wiosennego i może się
                                                    zdażyć, że w lutym nie otworzą tego kierunku.Pozatym dopiero były
                                                    pierwsze zajęcia,(w Twoim mieście pewnie podobnie rozpoczynali)
                                                    następne za dwa tygodnie, więc niewiele straciłaś.Jak juz pisałam ja
                                                    jestem na fototechnice i było bardzo fajnie. Pierwsze zajęcia o
                                                    świetle, camera obscura, trochę o filmach i ich czułości i troszkę
                                                    historii, popstrykaliśmy parę fotek itp. Fotoreportarz w AP ma
                                                    praktycznie takie same przedmioty jak fototechnik, tyle, że ma ich
                                                    mniej. Szkołę robisz w rok i masz mniej zajęć praktycznych. Bardziej
                                                    polecam Ci fototechnikę, połowa zajęć odbywa się w studiu, no chyba,
                                                    że nie chcesz siedzieć w szkole dwa lata:)
                                                    Ale zdjęcia robisz naprawdę ładne, wiec zrób coś z nimi;)Zapisuj się
                                                  • Dzięki aniuszka.
                                                    Myślałam nad fotoreportażem bo wydawał mi sie bardziej praktyczny. Żywszy. Ale
                                                    skoro to w zasadzie to samo to chyba wybiorę fototechnikę.
                                                    Chodzi mi o nauczenie się podstaw tak by samodzielnie móc robić zdjęcia. Aby
                                                    były dobre technicznie ale też nie chcę zająć się fotografią "przemysłową"
                                                    rzemieślniczą a raczej artystyczną.
                                                  • oma-tko napisała:

> Chodzi mi o nauczenie się podstaw tak by samodzielnie móc robić
                                                    zdjęcia. Aby
                                                    > były dobre technicznie ale też nie chcę zająć się
                                                    fotografią "przemysłową"
                                                    > rzemieślniczą a raczej artystyczną.

Powiem Ci tak: na kierunku fototechnik, każdy znajdzie coś dla
                                                    siebie. w mojej grupie jest dziewczyna, która wybrała ten kierunek
                                                    bo lubi bawić się w photoshopie, większość osób jest tam bo lubią
                                                    robić zdjęcia, ja uwielbiam zabawę w ciemni. Naprawdę polecam, choć
                                                    wykłady bywają nudne, a tyłek boli od siedzenia, to jednak o
                                                    zajęciach praktycznych brak słów - jest świetnie:)
                                                  • oma-tko napisała:

> Trochę się wstydzę. Ale moze nikt tu nie zagląda :)
                                                    > 9guberniajowisza.fotosik.pl/

Nie masz się czego wstydzić. Jak na początkującego faotografa robisz
                                                    niezłe zdjęcia. Powinnaś jak najszybciej zapisać się na ten kurs,
                                                    żeby się rozwijać. Wszystkiego można się nauczyć.
                                                  • i ja popieram. Nie masz się czego wstydzić. Dobrze, że nie oglądasz moich zdjęć.
                                                    Ale ja jestem na administracji ;P
                                          • i co udało się? Do niektórych szkół jest nabór nawet jeszcze teraz.
                                            • teraz jest nabór zimowy
                                              • o to fajnie jak jest nabór 2 razy w roku
                                                • tak naprawdę w każdej szkole dla dorosłych jest nabór 2 razy w roku więc to nie żadna nowość.
                                                  Ja kiedyś wybrałem apedukacje i szybko zmieniłem chodziłem do dąbrowy górniczej dość że plan z tygodnia na tydzień inny to jeszcze na zajęciach okazywało że całkiem inne są prowadzone. Zmieniłem szkołę na żaka i mam spokój jestem już na 4 semestrze i idzie gładko. Nie muszę się martwić jak moja koleżanka że będę musiał jeździć do katowic bo ją przenieśli. Szczerze nie polecam.
                                                  • A ja też chodziłam do AP Edukacji, tyle że w Krakowie i nie mam takich złych doświadczeń jak Ty. Grafik był jasny i bez powodu się nie zmieniał a kadra na poziomie. Jedyne do czego można by się było przyczepić to kwestie lokalowe bo zajęcia odbywały się w zwykłych salach lekcyjnych bez żadnego wypasu. No ale zależy kto czego oczekuje... A moja siostra teraz zapisała się u nich do Policealnej Szkoły Medycznej. Zobaczymy jakie będą jej wrażenia...
                                                  • no moze tylko w tej apedukacji tak bylo ja mam bardzo zle wspomnienia i niestety nie tylko ja o cokolwiek czlowiek by nie poprosil to wiecznie musialo to trwac w nieskonczonosc. Ale na szczescie teraz mam spokoj.
    • Ap Edukacja na pewno jest lepsza niż Profesja czy TEB. Swego czasu
      miałem sporo styczności z takimi szkołami i wiem co mówię.
przejdź do: 1-100 101-149
(101-149)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.