AP Edukacja - opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Mysle ze w dzisiejszej pogoni za praca nikt nie grymasi. Nawet nauczyciele.
  • wlaśnie nie wiem, czy w dzisiajszych czasach korepetycje nie są
    lepszym rozwiazaniem dla nauczycieli, wygoda i całkiem dobra
    kasa,korepetycje strasznie podrożały;/
  • Ale ktoś musi pracować w szkole nie uważasz? Nie moga wszyscy udzielać
    korepetycji, bo wtedy nie potrzebne byłby szkoły :)
  • zawsze popierałam naukę w domu, nie obrazilabym się gdyby szkolę
    podstawową i gimnazjum możnaby było realizować w domu, tylko koogo
    byłoby na to stać???
  • Szkoła musi być w takiej formie jak teraz jest. To są nie tylko obowiązki
    wynikające ze zdobywania wiedzy, ale też uspołecznianie się. Człowiek potrzebuje
    relacji z drugim człowiekiem.
  • ja jako matka zapewnilabym dziecku, i edukację i kontakty z
    rowieśnikami, o sto procent lepsze niź te które dzieciaki nawiązuja
    w szkole, przynajmniej miałabym wplyw na to kogo poznaje moje dziecko
  • Ale nie można tak dzieckiem sterować. Myślę ze ono samo musi się uczyć
    samodzielności. A kontaktów nie da sie mu wybrać. Nigdy nie jest tak ze będzie
    sie wiedzieć co dziecko zaakceptuje a co nie.
  • Czasy guwernantek się już chyba skończyły ;)
  • i tu sie mylisz!! wile moich znajomych zatrudnia nianie, które uczą
    dziecka rysunku, angielskiego, włoskiego, zabierają dziecko do
    teatrzyku, jednym slowem zastepuja matkę w rozwoju dziecka,
    wykraczającym poza możliwości współczesnej szkoly.
  • Matki nikt nie zastąpi dziecku.
  • Też zastanawiam się nad kierunkiem Fototechnik w krakowskim oddziale APEdukacja,
    jednak mam wątpliwości czy umiejętności wystarczą... (poza zapalem do nauki :))

Będę wdzięczny o ocenę skromnej galerii na picasie pod adresem
    www.alla.go.pl
    Pozdrawiam :)
  • umiejętności nabywasz w szkole właśnie, dobrze mówię?
  • Cześć!
    interesuje mnie architektura wnętrz w Krakowie- może ktoś z was skończył lub zaczyna ten kierunek? Każda opinia i informacja jest dla mnie bardzo ważna, nie koniecznie z Krakowa:)

Jakie papiery dostaje się po ukończeniu AP? Daje to coś, pomaga?

Pozdrawiam,
    Ania
    --
    Jak mnie czytać?
    Jak AQUA - tylko przed Q dać N :) anqua
  • Ja się uczę w AP Edukacji w Poznaniu. Jestem zadowolona, jak na szkołę
    policealną prezentują wysoki poziom. No i super ludzie i sympatyczna atmosfera.
    To bardzo pomaga w nauce :)
  • lasica_poznan napisała:

> Ja się uczę w AP Edukacji w Poznaniu. Jestem zadowolona, jak na szkołę
    > policealną prezentują wysoki poziom. No i super ludzie i sympatyczna atmosfera.
    > To bardzo pomaga w nauce :)

siemanko,

a czy dają moze legitmacje i inne papiery poswiadczające o uczeniu sie? wiesz
    moze czy daja zaswiadczenia do WKU (jezeli sa potrzebne jeszcze?)

pozdro600
  • dokładnie tak jest jak myslisz, legistymacje dostajesz, zaswiadczenia do
    wszelkich instytucji rowniez, co z WKU nie wiem - glownie z tytulu posiadanej
    plci ;) ale mysle ze rowniez wystawiaja :)

• daja :)

i legitke, i do WKU mi dali i w zasadzie wystarczy podskoczyc do sekretariatu i
    sie dostaje od reki.
  • no to bomba :]

a jakie sa koszty takiej przyjemnosci?

pozdro!
  • wystawienie potwierdzen jest za darmo, czy o co pytasz?
  • no ogolem pytam, koszty zapisania sie itp.
    ale w sumie to chyba niezla opcja.

pozdro!
  • kosztow zapisania sie na Edukacje raczej nie ma, wniosek, dokumenty i po krzyku.
  • Dzieki za info, zadzwonilem
    Jakby co, to jest teraz jakas promocja, nie ma wpisowego :)

pozdro500
  • Hej! Chciałabym rozpocząć naukę w AP we Wrocławiu na kierunku fryzjerstwo. Czy
    może ktoś orientuje się, czy warto??? Byłabym wdzięczna za każdą odpowiedź.
    Pozdrawiam.
  • To już zależy od tego co sie chce robić, o samym kierunku wiem tyle, że w sumie
    nie wiem nic ;)

Moge sie wypowiedzieć po raz kolejny o samej AP Edukacji, że warta uwagi.
  • Zrobiłeś kilka profilów i dyskutujesz sam ze sobą.
    Zapłacili ci za pozycjonowanie? To dobrze, ale
    rób to przyzwoicie.

kanrok - 4 posty;
    romek_666 - 2 posty;
    lasica-poznan - 3 psoty;
    butterfly_88 - 1 post;
    bzziumm - 1 post.

To są wszystko profile powoływane do spamowania forum.
    Więcej już mi się nie chciało sprawdzać.

--
    Edukacja - wyrównać szanse. Ale szanse do czego?
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33&w=82480115
  • nie napinaj sie tak, bo chyba nie masz racji.
    watek zostal zalozony ponad 2 lata temu :> i do tego jest jest chyba dobrze
    opisany.
  • Kinga, Romek, kanrok, bziumm,
    czy jak cie tam zwać - zaprzestań tego!

kingafarfan - 1 post

To obrzydliwe.

--
    Edukacja - wyrównać szanse. Ale szanse do czego?
    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=33&w=82480115
  • no ja tez myslalam zeby sie zapisac w tym semestrze na fryzjerstwo. jak rozmawialam z babka bo do mnie zadzwonila bo skladalam ten formularz przez neta, to tak z deka niewyyraznie jak by bylo niewiele ludzi. ale w sumie to byl poczatek miesiaca nir wiem jak jest teraz. ale mi mowila ze jak wypelnilam ten formularz to mam zarezerwowane miejsce. chociaz takich osob to jest pewnie z milion.
  • ja byłam dzisiaj donieść świadectwo i takie tam jak by kogos interesowalo to
    rekrutacja w ap edukacji na fryzjerstwo jest jeszcze przedluzona do konca
    tygodnia chyba
  • Ja chodzę do ap edukacja W Siedlcach. Podoba mi się tam. Chodzę na informatykę.
    Nauczyciele przyjaźnie nastawieni, rzetelnie prowadzą lekcje. W sekretariacie
    zawsze mogę dostać informacje jakie chcę, w miłej atmosferze. Nie zdawałam
    jeszcze egzaminów więc nie będę się na ten temat wypowiadać. Jeszcze jakieś pytania?
  • Cześc ja skończyłam Fryzjerstwo w Ap Edukacja we Wrocławiu, kierunek
    fajny. Nauczyciele spoko, ciekawe zajęcia. Polecam
  • A mnie interesuje kurs instruktora fitness w Krakowie albo Katowicach.
    Szczególnie czy dają uprawnienia państwowe wydawane przez Ministerstwo Sportu?
    Wiem, że TEB edukacja takie daje, ale kurs trwa rok, ja wolałabym krótszy w AP
    edukacja :)

Jakieś opinie?
    pozdrawiam
  • Ja chodzę do AP Edukacji w Krakowie i mnie się tu podoba.Jest niedrogo i bezstresowo. Polecam :)
  • Ja też polecam AP Edukację w Krakowie, a teraz niektóre kierunki mają w całości lub częściowo darmowe. Zobacz sobie na ich stronie czy jest coś co Cię interesuje :)
  • Robiłam BHP w AP w Dąbrowie Górniczej i spoko. Ogólnie to kierunek bezpłatny, bezstresowo, nauczyciele też luz także polecam :)
  • To zależy czego oczekujesz od szkoły. Każdy ma inne wymagania. Moja znajoma kończyła kurs hobbystyczny i była wniebowzięta. Z kolei dzieciak mojego kumpla z pracy szykował się do egzaminu maturalnego tam. Z tego co wiem poszła mu całkiem dobrze, a wiem, że dzieciak wielkim orłem nie jest...
  • Też się z tym zgadzam. Robiłam kurs komputerowy był spoko, dobra cena i fajny wykładowca :)
  • Hej. Ja kończyłem fotografię śubną w Krakowie. Trochę teorii, dużo praktyki - można sie czegoś nauczyć. No i certyfikat jest. A cena przystępna. Pozdrawiam. Andrzej.
  • Jak dla mnie świetna szkółka ;)
  • witam, ja też ukończyłam kurs fotografii ślubnej w AP Edukacja w Krakowie i jestem zadowolona z poziomu. Mieliśmy dużo zajęć w plenerze - a kiedy okazało się, że pogoda nie dopisała- nie było problemów z ich przełożeniem na inny termin, co też nie jest bez znaczenia - bo w końcu opłacone zajęcia nam nie przepadły;-)
    zastanawiam się nawet nad kolejnym kursem - myślałam może o nawet o kompozycjach kwiatowych- chyba teraz mają nawet promocję w AP ;-)))

• Powstają nowe kierunki w AP Edukacji

Policealna Szkoła Zawodowa
    asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
    Florysta
    opiekun osoby starszej
    opiekun w domu pomocy społecznej
    opiekunka środowiskowa
    technik drogownictwa
    technik ochrony fizycznej osób i mienia
    technik teleinformatyk
    technik telekomunikacji
    technik transportu drogowego
    technik turystyki wiejskiej
    technik usług pocztowych i finansowych
    technik weterynarii
    technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
    nazwa zawodu
    asystentka stomatologiczna
    opiekun medyczny
    higienistka stomatologiczna
    opiekunka dziecięca
    technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
    technik masażysta
    technik ortopeda
    technik sterylizacji medycznej
  • Nowe kierunki w AP Edukacji:
    Policealna Szkoła Zawodowa
    asystent kierownika produkcji filmowej/telewizyjnej
    Florysta
    opiekun osoby starszej
    opiekun w domu pomocy społecznej
    opiekunka środowiskowa
    technik drogownictwa
    technik ochrony fizycznej osób i mienia
    technik teleinformatyk
    technik telekomunikacji
    technik transportu drogowego
    technik turystyki wiejskiej
    technik usług pocztowych i finansowych
    technik weterynarii
    technik wiertnik

Policealna Szkoła Medyczna
    nazwa zawodu
    asystentka stomatologiczna
    opiekun medyczny
    higienistka stomatologiczna
    opiekunka dziecięca
    technik elektroniki i informatyki medycznej PSM
    technik masażysta
    technik ortopeda
    technik sterylizacji medycznej

A szkołę polecam kończę już kolejny kierunek i egzaminy na technika zdałam po wyżej 80 procent w całej Polsce są szkoły AP Edukacji teraz jest nabór więc zadzwoń do sekretariatu lub zajrzyj na stronę.Powiem że zaletą jest to że zajęcia są co 2 tygodnie
  • Zdecydowanie polecam. Warto podjąć naukę w tej szkole. Ma wykwalifikowaną kadrę, nowoczesne pracownie oraz kładą nacisk na praktykę. Mają również fajne propozycje różnych kursów dodatkowych jak chociażby kurs fotografii, gotowania czy florystyczny. :) Warto zapoznać się szerzej z ich ofertą. :)
  • UCZYŁAM SIĘ W TEJ SZKOLE NIE POLECAM NAPRAWDE JEST NIECIEKAWA NIE POLECIŁABYM NIKOMU NAJPIER JEST ZA DARMO POTEM TRZEBA PŁACIĆ POTEM OKAZUJE SIĘ ŻE NAUCZYCIEL LECI W H.......! niestabilny plan ciagle inne informacje rozpierdziel w admnistracji
  • ja się uczyłem jeden semestr przeniosłem się do żaka do będzina i nie żałuję. Podobno teraz przenoszą się do katowic co dla mnie byłoby porażka. Tutaj mam spokój i nie muszę się martwić o nic.
  • tak naprawdę w każdej szkole dla dorosłych jest nabór 2 razy w roku więc to nie żadna nowość.
    Ja kiedyś wybrałem apedukacje i szybko zmieniłem chodziłem do dąbrowy górniczej dość że plan z tygodnia na tydzień inny to jeszcze na zajęciach okazywało że całkiem inne są prowadzone. Zmieniłem szkołę na żaka i mam spokój jestem już na 4 semestrze i idzie gładko. Nie muszę się martwić jak moja koleżanka że będę musiał jeździć do katowic bo ją przenieśli. Szczerze nie polecam.
  • A ja też chodziłam do AP Edukacji, tyle że w Krakowie i nie mam takich złych doświadczeń jak Ty. Grafik był jasny i bez powodu się nie zmieniał a kadra na poziomie. Jedyne do czego można by się było przyczepić to kwestie lokalowe bo zajęcia odbywały się w zwykłych salach lekcyjnych bez żadnego wypasu. No ale zależy kto czego oczekuje... A moja siostra teraz zapisała się u nich do Policealnej Szkoły Medycznej. Zobaczymy jakie będą jej wrażenia...
  • no moze tylko w tej apedukacji tak bylo ja mam bardzo zle wspomnienia i niestety nie tylko ja o cokolwiek czlowiek by nie poprosil to wiecznie musialo to trwac w nieskonczonosc. Ale na szczescie teraz mam spokoj.
  • Ostatnio oglądałam na TVN ..hm... program nazywa się chyba trudna młodzież? Nastolatka wszystkimi możliwymi epitetami, których tu nie zacytuję, obraziła starszego od siebie człowieka.
    Zaczyna się zastanawiać, jakim będziemy społeczeństwem za parę lat jeśli jedynym naszym argumentem ma być "POTEM OKAZUJE SIĘ ŻE NAUCZYCIEL
    > LECI W H.......!"
    Troszkę pokory do nauczycieli, bo dzięki nim się uczysz a nie kopiesz rowy dziecko.
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-149

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.