Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie

07.03.13, 20:32
Witam, czy ktoś mógłby doradzić mi jakiegoś dobrego adwokata w naszych okolicach?? Najlepiej oczywiście byłoby w Kutnie, ale jeśli jest dobry to jestem w stanie dotrzeć w różne miejsca na terenie województwa łódzkiego. Potrzebuję fachowca z zakresu odszkodowań (wypadek).
Edytor zaawansowany
  • 20m20 19.03.13, 15:24
    Podłączam się pod pytanie, bo także potrzebuję fachowca z tej dziedziny. Co prawda mieszkam trochę dalej ale gotów jestem dojechać, bo po ostatnich doświadczeniach z pewnym adwokatem wolę wykazać większą ostrożność przy wyborze innego.
  • kolo-os 21.03.13, 18:32
    Hej, nie wiem czy to dalej aktualne ale widzę, że nikt nie odpisał. Z własnego doświadczenia wiem że trudno jest znaleźć fachowca. Po kilkumiesięcznym użeraniu się z kilkoma kancelariami trafiłem w końcu na jedną porządną (kancelaria prawna Meritum). Nie wiem czy kojarzysz, bo znajduje się ona w Łodzi (jeśli często tu bywasz to podpowiem, że przy ulicy Kościuszki). Nie wiem czy czasem nie mają filii w Kutnie.
  • monika_pro75 23.03.13, 16:17
    Witam,
    Polecam firmę odszkodowawczą, dla której pracuję. Firma współpracuje z jedną z największych kancelarii prawnych w Polsce. Nie ma opłat wstępnych, nie płaci się żadnych kosztów, wynagrodzenie firmy jest prowizyjne i potrącane dopiero po wypłaceniu odszkodowania. Jeśli firma nie uzyska odszkodowania - nic się nie płaci. Dopiero gdy zostanie przyznane odszkodowanie, firma pobiera prowizję. Ze względu na prestiż firmy i zależność wynagrodzenia od wysokości odszkodowania - odszkodowania uzyskane przez firmę są najwyższe. Na terenie Kutna dojeżdżam do klienta.
    Więcej informacji na tel.kom.: 797 081 320

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE, zadośćuczynienia finansowe, renty odszkodowawcze dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w rolnictwie, dla osób które utraciły bliskich w wypadku(od 10.08.1997). Profesjonalnie i solidnie dochodzimy najwyższych odszkodowań. Bez opłat wstępnych-wynagrodzenie prowizyjne od uzyskanego odszkodowania. Rozpatrzenie sprawy i informacja bezpłatnie. Dojazd do klienta.
    Tel kom.: 797 081 320
    ogloszenia.kutno.net.pl/?pd=uslugi&kat=2&strona=2
  • drb.pl 08.04.13, 19:24
    Oferta bez nazwy firmy..

Zapraszam do Kutnowskiego oddziału firmy DRB Centrum Odszkodowań, bezpłatna porada wszystko dowiesz się na miejscu. Plac Wolności 1 II piętro. Tel. 605 490 888

Zapraszam również do moich artykułów aby potwierdzić kwalifikację :)
    www.ekutno.pl/wiadomosci,18856-porady-na-wypadek-odpowiedzi-na-pytania-czytelnik-w,

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka