• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ośrodek "Perła Dziwnowa" w Dziwnowie Dodaj do ulubionych

• 27.07.11, 10:12
    Witam Państwa
    Wszystkich tych którzy byli w w/w ośrodku chciałam prosić o opis warunków jakie tam panują (pokoje, jedzenie, basen itp.), ponieważ nigdzie w internecie nie znalazłam opini na temat tego ośrodka.
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    Sylwia D
    Edytor zaawansowany
    • 15.07.13, 15:08
      Podbijam, jakie tam są warunki?
      Na innym portalu niezbyt przychylnie o nim piszą...
    • 20.09.13, 11:06
      Nic dziwnego, że ciężko znaleźć pozytywną opinię o tym ośrodku. Nigdy tam już nie pojadę - szkoda czasu i pieniędzy. Pobyt nad morzem powinien być czasem odpoczynku i relaksu, a nie nerwów i awantur. Lepiej wybrać inne ośrodki, których w Dziwnowie nie brakuje.
      --
      Dziwnów Twoje wakacje nad morzem
      • 25.03.14, 19:59
        no wcale tych ośrodków z basenem w dziwnowie aż tyle nie ma. perła ma zwolenników i przeciwników. mnie się bardzo podoba w "starym dziwnowie" standard pokoi, basen, jedzenie, obsługa. no i co z tego że mi się podoba jak kosztuje tyle ile kosztuje. i wszystko na temat. z ośrodków to jest jeszcze zastal ale czy on lepszy od perły? czy rybitwa lepsza? potem to już pensjonaty i kwatery prywatne. czy o jakimś ośrodku podobnym do perły (duży i z basenem) zapomniałam?
    • 06.08.14, 18:49
      Byłam na wczasach w Ośrodku Wczasowym Perła Dziwnowa w Dziwnowie i zostałam bardzo mile zaskoczona: pokoje bardzo ładne po remoncie i całkiem nowiutkie w części dobudowanej, bardzo czyściutko w pokojach,piękna pościel, ręczniki, szlafroki na basen, koce plażowe, duże czyste łazienki, bardzo miła obsługa i jedzenie bardzo dobre(śniadanie: szwedzki stół, jest jedzenia bardzo dużo i duży wybór i obiadokolacja tj. obiad z dwu dań i szwedzki stół) wszystko bardzo smaczne i niedoprzejedzenia. Bardzo gorąco polecam bo odmiana ogromna. Bardzo się starają o swój wizerunek i dbają o każdego wczasowicza. Ponadto można wypożyczyć w Ośrodku parawan na plażę i leżak. Gorąco polecam.
      Marzena G.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.