tkaniny dzięcięce - gdzi...

Szyjemy sami

założyciel: plavusa

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam,

Czy któraś z Was zna sklep/ hurtownię z tkaninami dziecięcymi (na
    ubranka)?

pozdrawiam
    • 20.05.10, 15:14 Odpowiedz
      Obawiam się, że jako takiej hurtowni czy sklepu z samymi tkaninami na ubranka dziecięce nie znajdziesz. W hurtowniach, z którymi współpracujemy, bardzo rzadko pojawiają się pojedyncze wzory dziecięce, ale nawet nie na tyle ciekawe, żeby się nimi zainteresować. Niemniej, jeśli coś mi wpadnie w oko, dam znać.
      Pozdrawiam
      --
      skladblawatny.pl - sklep internetowy z tkaninami
    • 20.05.10, 22:21 Odpowiedz
      jest sklep, o którym kilka osób pisało na tym forum, nazywa się Szmatka Łatka:
      www.szmatkalatka.pl/
      sklep specjalizuje się w tkaninach patchworkowych (zagranicznych) i mają tam
      piękne bawełny, również w dziecięce wzory..
      robiłam u nich zakupy kilka razy, w tym kupowałam materiał na poduszki ozdobne
      do sypialni syna- cudowna tkanina w zwierzęta afrykańskie.. materiał był już
      prany i nic się z nim nie dzieje.. wybawienie tkanin niesamowite, kolory cudnie
      nasycone, po prostu niespotykane w zwykłych sklepach z tkaninami..
      naprawdę polecam sklep i towar, z tym, że nie jestem pewna czy taki typ bawełny
      nadaje się na ciuszki..
      zawsze możesz wysłać maila z zapytaniem do właścicielki albo dokonać zakupu
      próbnego smile
      • 21.05.10, 09:56 Odpowiedz
        U nas sporo osób też kupiło tkaniny patchworkowe na ubrania dla dzieci. Tyle, że producent podaje jako zastosowanie: ogólne, z wyłączeniem akurat ubrań dla dzieci. Nie wiem z czego to wynika - podejrzewam, że tkaniny nie mają wymaganych w tym przypadku atestów, a że producent jest amerykański (Westminster Fibers), to dmucha na zimne.
        --
        skladblawatny.pl - Sklep internetowy z tkaninami

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.