• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Strój Maryi na jasełka...

• 26.11.12, 23:05
    Witam-pilnie potrzebuję jakiegoś szablonu na strój jasełkowy /Maryi/ dla mojej córki! może gdzieś ktoś widział? Bardzo proszę o namiary na jakieś stronki lub o przesłanie gotowego szablonu-wykroju... pozdrawiam!
    Edytor zaawansowany
    • 27.11.12, 07:46
      :) Dołączę się jako Mama Józefa - też mam ten problem i szukam "wdzianka"

• 27.11.12, 08:00
        Znalazłam wykrój na albę, mozna uszyć białą, na to niebieską chustę na głowę (dla Maryi). Szukam dalej... :)

www.kiszoneogorki.fora.pl/liturgia,14/jak-uszyc-albe,356.html
        • 27.11.12, 08:07
          Tu zdjęcie jak można ubrać:
          moniqurd.blogspot.com/2010/12/serduszka-dwa-i-matka-boska.html
          Sznur w pasie i jest!
          Na głowę można też zwykłą chustę a na nią opaskę - na czoło. Przytrzyma całość.
    • 05.12.12, 10:13
      Ja w zeszłym roku uszyłam szatę dla Anioła na Jasełka:
      longredthread.wordpress.com/2011/12/13/swiateczne-szycie-czesc-4-suknia-dla-aniolka/
      Musisz znaleźć wykrój na tunikę albo bluzkę, która jest ściągana sznurkiem przy szyi. Gdy przedłużysz rękawy i sukienkę otrzymasz super prostą do uszycia szatę :)
      Ja korzystałam z wykroju tuniki z “Burda Szycie dla dzieci 2011″ i pocięłam bawełniane prześcieradło z Jyska (mają różne kolory, także niebieski).
      I pamiętaj żeby spódnica była odpowiednio szeroka, żeby dziecko mogło w niej swobodnie chodzić.

--
      MÓJ BLOG O SZYCIU & HANDMADE
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.