Dodaj do ulubionych

złość ,obawa ,bezradność

29.12.10, 16:13
Witajcie dziewczyny:)

Mam bardzo duży problem,i proszę Was o pomoc.
Może zacznę od początku.Mam 23 lata .Od 5 lat choruję na alkoholizm.Swojego męża poznałam 3 lata temu.Wyciągnął mnie z bagna,pobraliśmy się i zaczęliśmy starać się o dzidziusia.Nie piłam rok i też rok się starałam.Nie udawało się,popadłam w depresję,zamknęłam w sobie.Wcześniej robiłam podstawowe badania i okazało się że mam tyłozgięcie macicy i grzybicę pochwy,którą udało mi się wyleczyć w 7 miesięcy.
wszyscy mi mówią ,że to od picia,że mam nie pić i regenerować organizm,(byłam tak zniszczona że ważyłam 41 kg)a dziecko samo przyjdzie...Ja im nie wierzę.znowu zaczęłam popijać..,czułam się jak namiastka kobiety,zero,tym bardziej,że moje koleżanki alkoholiczki miały dzieci..5 Miesięcy temu się przeprowadziliśmy,mamy własne mieszkanie,coś tam się ułożyło...Teraz jestem po odwyku,i chcę zacząć wszystko na nowo.
Zaczęłam szukać przyczyn swojej bezpłodności i trafiłam na stronę o endo.
wszystko się zgadza...Bolesne i obfite miesiączki,niekiedy podwójne,
wzdęcia,chroniczne zmęczenie,czasami ból lędżwi.Od kilku dni na dodatek boli mnie prawy jajnik,ból promieniuje aż do uda,i wypływa ze mnie obficie jakieś "mleko".
Czy to może być endo ,i gdzie się z tym udać
Edytor zaawansowany
  • samaraa2 29.12.10, 16:18
    błagam o pomoc,nie chcę,żeby było za póżno na leczenie,niedługo mam iść do ginekologa,i to tego samego który twierdził,że "regeneracja"wszystko zmieni.Na tego lepszego trzeba czekać dłużej a ja nie chcę czekać, tak bardzo boli że nie mogę podnieść prawej nogi ,mam wrażenie ,że coś we mnie się rozwija złego ,jakaś cysta...
    Jestem z łódzkiego.Pozdrawiam serdecznie
  • endopech 04.01.11, 13:12
    Idź do gin, niech ci zrobi USG na nim będzie widać cystę o ile wogóle ją masz, możesz zrobić też badanie krwi Ca 125 koszt ok.45 zł czasami jest podwyższone przy endometriozie. Bolesne i obfite miesiączki mogą mieć różną przyczynę stan zapalny, endo, zaburzenia hormonalne brak owulacji ...a to przyczynia się do braku ciąży i zmień tryb życia bo szkoda zdrowia sama widzisz że zaczyna się wszystko układać.
    Endometriozy nie da się wyleczyć jedynie trochę podleczyć żeby nie było bólu.
    A z zajściem w ciąże to jest różnie niektórym udaje się od razu, niektórym po wielu latach albo w ogóle :( ...jak będziesz mieć torbiel i leki nie pomogą to laparoskopia jest potrzebna po pierwsze zrobią z tym porządek po drugie tylko tak na 100 % dowiesz się czy to endo ale ta kwestia należy do lekarza. Powodzenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka