visanne

visanne

Biorę visanne 2-gi miesiąc, prócz skutków, które opisałaś mam drętwienie prawej ręki i nogi oraz mrowienie palców rąk i nóg. Teraz dostałam od swojego ginekologa lek na te przypadłości. Trzeba też pić ok 2 litrów płynów, visanne może "zagęszczać" krew. Poza tym czasami czuję ucisk na sercu, tak, że muszę odkasłać, żeby lepiej się czuć. Nasiliły się też ataki migreny, w ub tyg. trafiłam na pogotowie (okropny ból głowy i wymioty) przeszło dopiero po zastrzyku z ketonalu ale torbiel zmniejszyła się z 28 do 17 mm. Moja decyzja i decyzja mojego lekarza to kontynuacja leczenia. Jakoś trzeba przetrwać. Najważniejsze, że visanne działa. trzymam kciuki za nas wszystkie!
--
Korepetycje.net
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.