• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

tabletki Qlaira Dodaj do ulubionych

• 10.06.11, 08:27
    czy ktos z was moze juz bral te tabletki Qlaira na endometrioze i jakie skutki leczenia ?
    wiem ze okres ma byc znikomy( polecane rowniez dla kobiet z obfita miesiaczka ) i jest 28 tabletek w listku
    dajcie znac
    dzieki
    Zaawansowany formularz
    • 17.06.11, 05:41
      no szkoda ze nie ma odpowiedzi tabletki maja byc skuteczniejsze na endometrioze od innych a nie ma wypowiedzi od nikogo co stosowal czy faktycznie tak jest
      • 17.06.11, 14:29
        przez 3 miesiące brałam Visanne i ból zniknął, więc lekarz uznał, że można już spróbować antykoncepcyjnych. biorę Qlairę od tyg i ból wraca. ale zaznaczam, że na mnie żadne anty nie działały, nie działają i te. za to pięknie mi zeszła woda zgromadzona po Visanne. jako anty polecam je bardzo, ale w walce z endo są do kitu :(
        • 22.06.11, 13:19
          nie bardzo rozumiem "przez 3 miesiące brałam Visanne i ból zniknął, więc lekarz uznał, że można już
          > spróbować antykoncepcyjnych" przeciez tabletki Visanne to tez antykoncepcyjne i sama je bralam chyba cos nie tak nawet maja ten sam progesterone jak sie nie myle co Qlaira tylko inny estrogen a jesli chodzi o dzialanie Qlaira to musisz poczekac tydzien brania to nic zwlaszcza ze akurat w Qlaira na samym poczatku jest wiecej estrogenu a pozniej sie zwieksza progesteron co dziala pozytywnie na endo wiec pewnie to jest to ale daj znac jak jeszcze je bedziesz brac
          • 22.06.11, 14:18
            Olka981 w ulotce visanne jest infromacja, że nie należy uznawać tego specyfiku za lek antykoncepcyjny. Po pierwsze, nie był badany pod tym kątem, po drugie, moze wręcz prowadzić do ciąży pozamacicznej (a zatem raczej nie działa anty).
    • 23.06.11, 11:23
      no tak sorry pomylilo mi sie z Valette a te Visane to nowe na endometrioze ale mozna je brac dlugo
      • 27.06.11, 15:51
        wzięłam dziś dwudziestą tabletkę. od 14-ej lece na tramalu i nie daję już rady z tym bólem. ale jak na którąś z Was działają antyki, to nie ma co się sugerować moimi wypowiedziami. na mnie też kiedyś działały. długo brałam yasmin i bóle miałam tylko w trakcie krwawienia. a potem nagle przestały działać i nie działają już żadne inne...
        • 28.06.11, 11:54
          tak tez moze byc ja tak mialam ze tabletki gorzej robily niz pomagaly wiec odstawilam i od 1,5 roku nie biore tabletek ale jako Qlaira nowe i polecane na endo to mnie zainteresowaly .
          ale mialam podobnie jak ty bol codziennie i wszedzie i moje endo sie rozlazlo wszedzie nawet kolo zolondka i wyczuwam guzki w skorze na brzuchu ale juz nie bola i nie rosna
          moja cysta jak byla 1cm tak jest tylko piersi mnie bola od progesterone co biore
          jesli juz tak zle to odstaw i sprubuj sam progesterone typu duphaston lub lutheina albo zoladex
          ja bralam tez provera ale bardzo przytylam osobiscie nie polecam
    • 05.08.11, 15:11
      Witaj!.
      Ja brałam Qlaire kilka miesięcy przy endometriozie zresztą nie tylko te, dużo by wymieniać nazw innych tabletek. Borykam się z tą chorobą od kilku lat ale to długa historia i dużo by pisać na ten temat. Jeśli chciałabyś zadać jakieś pytanie to pisz na gg 4092322.
      Pozdrawiam
    • 06.08.11, 23:51
      witaj. Lekarz mi zalecił Qlaire, nie dokończyłam drugiego opakowania, bóle mam nie do zniesienia, od dawna, jestem 3 lata po operacji i nic się nie poprawiło. Wiadomo, operacja (histerektomia) niestety nie leczy endometriozy. Wracając do Qlairy - zażywając ją miałam problemy jelitowe, uczucie wzdęcia, pojawiała się krew podczas problemów z wypróżnieniem... bardzo żle się czułam i po konsultacji z innym ginekologiem przerwałam w połowie 2 opakowania.
      Pozdrawiam
      --
      ________
      Lilla
      • 22.09.11, 07:20
        zaczelam je brac w koncu! biore dopiero 2 tygodnie ale nie mam zadnych boli zobaczymy jak dalej aby tak zostalo bo jak nie to spowrotem na naturalny progesteron po ktorym bola mnie piersi a histerektomi jak narazie sie boje dam znac
        • 21.11.11, 11:35
          zaczynam 4 opakowanie wszystko gra bole nie wrocily ,piersi nie bola i tez mialam problemy z wyproznianiem ale utapily wedlug mnie warto je sprobowac bo maja wieksza dawke progesteronu co jest plusem przy endometriozie i jak do tej pory dla mnie najlepsze tabletki na ta chorobe !! aby tak dalej pozostalo jeszcze dodam ze okres jest znikomy
          • 01.07.12, 08:21
            Wątek bardzo stary, ale dorzucę też swoje doświadczenia z Qlairą. Byłam wytrwała i brałam ją ponad rok. U mnie się nie sprawdziła - ale to sprawa bardzo indywidualna. Ból ograniczyła minimalnie, krwawienie było spore, ale ponadto miałam okropne migreny i napady depresji.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.