• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Ta choroba jest straszna! Dodaj do ulubionych

• 25.07.07, 12:07
    Niech mi ktoś powie czy ta endometrioza jest uleczalna? Ja choruję już 6 lat.
    po cesarce mi się to zrobiło.miałam 3 zabiegi bo cesarce. brałam leki takie
    jak:danazol tylko krótko bo ma okropne działania uboczne, cilest, prowera, a
    teraz biore stediril. ten lek praktycznie też nic mi niepomaga. moje bóle
    utzrymują się od miesiączki do praktycznie połowy cyklu. niewiem ja jestem
    załąmana tą chorobą.popadam w depresje.czasami w nocy wstaję strasznie słaba
    tak jakbym miała upasc.a teraz zauważyłam że pzrzy stosunku odczuwam niewielk
    ból i wogóle niemam ochoty na seks. także ta choroba odchęca mnie od
    wszystkiego.pocieszcie mnie co robić:(((
    Edytor zaawansowany
    • 26.07.07, 08:39
      no ja tez walcze i tez chodza zakolowana ciagle i ciagle mysle co dalej
      ja jak bralam tebletki cerazette dobrze sie czulam i okres zanikl na 7 -m-c ale
      niestety bardzo zaczela bolec mnie jedna piersc i odstawilam i znowu mam
      torbiele i znowu sie martwie co dalej moze jeszcze depo-provere sprubuje albo
      mirene bo co robic
      • 27.07.07, 19:56
        dzięka no pózjde go gin to powiem może te leki akurat poskutkują. no ja mam
        dziecko już.
    • 26.07.07, 08:41
      jak masz juz dzieci albo sie nie starasz sie to moze mirena wtedy nie masz
      miesiaczek i boli
      • 26.07.07, 15:41
        Niestety endometrioza nie jest uleczalna ,to choroba przewlekła która przez 10
        a nawet 15 lat może nie zaostrzac się i nie powodowac nowych dolegliwosci,pod
        warunkiem że jest prawidłowo leczona. Choroba konczy się wraz z menopauzą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.