@ w endometriozie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • odkad mam endometrioze krew miesiaczkowa jest (sorry za opis) taka jakas
    sluzowa, dziwna, ciagnaca sie. czy wy tez tak macie?
    --
    lipiec z grudniem
    • Witaj:-)) Lipiec , a od kiedy masz endometriozę? Ja mam bardzo krótki okres.
      Krwawienie małe, trwajace 2 dni poxniej taka lepka "maź" (sory za wyrazenie)
      Przy czym towarzyszy mi czesto poczucie stanu zapalnego, które znika jak @ sie
      kończy!
      --
      "Warto znaleźć pasję, która pomoże przeżyć ból"
    • ja nie wem od kad mam endo bo lekarze zawsze twierdzili ze zwijanie sie z bulu
      przed i w trakcie @ sa normalne, dopiero w grudniu trafilam na ,,normalnego?"
      lekarza ktory stwierdzil endo ale oczywiscie mogl byc pewniejszy bo juz mialam
      4cm torbiel na jajniku. co do @ to zawsze (od kad pamietam)ciagnela sie przez 7
      dni, zawsze zwiajalam sie z boli i chyba przewaznie byla ze skrzepami i taka
      ciagnaca. no coz nie wiem czy to moze byc jakas wskazowka do podejrzenia endo bo
      nie wiem jaka @ maja zdrowe osoby. teraz jestem po laparo i w trakcie leczenaia
      zoladexem i narazie @ brak wiec sie ciesze bo nie cierpie...
    • po leczeniu zoladexem i po ciążach krew była normalnie czerwona bez skrzepów, a
      jak jest endometrioza to robi sie taka ciągnaca, ma dużo skrzepów i jest ciemno
      czerwona, niestety znowu sie zaczyna..., a nie minął jeszcze rok od powrotu
      okresu po ciąży...
      • moja @ po operacji usunięcia torbiela była normalna ale od 2 miesięcy biore
        duphaston od 16 dc do 25 dc niby ma mi pomóc w zajściu w ciąże ale widzę że moje
        @ są przez ten lek baaardzo obfite..ciągnące, brunatne więc nie wiem czy torbiel
        znów urosła czy to ten lek...boleści nie mam...a miałam straszne przed operacją
        więc...nie wiem co mam myśleć ?
      • Chyba się wyleczyłam z endo. Gdy miałam problemy, moja @ była ciemnoczerwona,
        ciągnąca z wieloma skrzepami, które wyglądały, jak kawałki wątróbki. Od przełomu
        marca i kwietnia leczę się dietą rośliną, ziołami i suplementami. W lipcu
        zauważyłam, że po raz pierwszy (od nie wiadomo kiedy) mam normalną miesiączkę,
        krew jest jasna, żadnych skrzepów. Teraz (sierpień) kolejna miesiączka - tak
        samo OK. Zioła i dieta pomagają!
    • U mnie tez krew jest ciagnaca i ze skrzepami.Ja tez ponawiam pytanie
      odnosnie diety ?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.