Dodaj do ulubionych

Szkoły policealne

IP: *.play-internet.pl 05.06.12, 11:07
hejka, mam problem co do wyboru szkoły policealnej. Chciałbym zdobyc kwalifikacje w kierunku BHP. Mozecie cos doradzic????
Edytor zaawansowany
  • Gość: mateoo IP: *.play-internet.pl 05.06.12, 14:10
    Slyszałem o Centrum edukacji Siódemka w sosnowcu, tam znajduje sie BHP. szkola za darmo a i kierunek spoko wiec warto tam isc. ja tez mam zamiar tam isc na BHP
  • Gość: awangarda IP: *.play-internet.pl 05.06.12, 15:17
    szkoła spoko. chodzę do siódemki na BHP. Ponieważ zajęcia są w weekendy nie koliduje mi to ze studiami. Taka szkola fajny pomysl mozna w ten sposb zdobyc dodatkowe kwalifikacje...
  • Gość: tadzikk IP: *.play-internet.pl 06.06.12, 12:40
    siemka, centrum Edukacji Siódemka? spoko polecam, wszystkie kierunki za free i nie ma żadnych ukrytych Oplat!
  • Gość: a IP: *.dynamic.chello.pl 06.06.12, 20:12
    wszyscy macie neta z play ciekawe...
    reklama reklama reklama

ja polecam progres, zajecia sa w V LO w DG
  • Gość: Flak IP: *.play-internet.pl 06.06.12, 22:44
    "siódemka" ? odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam, poziom żenująco niski, wykładowcy przychodzą na zajęcia jak za karę, jakieś ukryte opłaty, chamsto syf smród głód i ubóstwo. Odradzam!
  • Gość: amigos IP: *.play-internet.pl 12.06.12, 10:48
    Ja tam do siodemki nic nie mam, chodze do niej wiec nie wiem co ktos w niej widzi złego? Dla mnie godna polecenia!!
  • Gość: Elizabet IP: *.play-internet.pl 04.01.13, 16:00
    Co ty laska dupisz za przeproszeniem?Jakie ukryte opłaty? 1,5 roku tam chodzę i za nic nie zapłaciłam a do tego przy zapisie dostałam pendriva.Nie pomieszały Ci się szkoły przypadkiem?
  • Gość: Edzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.06.12, 16:19
    z tego co wiem w Siódemce jest na koniec egzamin zawodowy na technika i do tego mamy kwalifikacje Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy przynajmniej tak mi piszę na ulotce, którą dostałam w sekretariacie
  • Gość: bastek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.12, 13:00
    Ja chodzę do Omegi w Sosnowcu na BHP i mogę polecić. Ciekawe zajęcia, fajni wykładowcy i nie ma żadnych opłat. Dojeżdzam z Dąbrowy, ale zajęcia są w samym centrum, więc z dojazdem tez nie ma problemu.
  • kala_123 16.08.12, 16:27
    a ja polecam Ci technika BHP w omedze. szkoła jest całkowicie za darmo i trwa tylko 1,5 roku. Do tego mają nie tylko zajęcia teoretyczne ale i praktyczne. ja bede wlasnie zaczynala 2 semestr i jestem bardzo zadowolona:)
  • Gość: haterliker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.12, 09:25
    A jest Omega w Gliwicach? Bo z Siódemką mam złe doświadczenia. I czy można robić dalsze semestry? Bo ja mam zrobiony I semestr BHP i chciałem kontynuować, ale na pewno nie w Siódemce.
  • Gość: wszystkowiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.12, 09:29
    chyba od tego roku jest w gliwicahc, ale to musisz sprawdzić. mysle, że nie będzie problemu, aby robić dalej tego BHP - ja zaczęłam LO w Profesji, ale nie chciałam już tam chodzić i teraz bedę robiła resztę w innej szkole. Siostra uczyła sie w Omega i była zadowolona - kosmetykę robiła.
  • Gość: kkk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.13, 11:55
    Ja właśnie skończyłam I semestr weterynarii w Omedze w Sosnowcu i jest superrrrr! Polecam :)
  • Gość: Elizabet IP: *.play-internet.pl 04.01.13, 15:56
    Hej ja chodzę do siódemki w Gliwicach a właściwie to już kończę.Zapisałam się pod namowa koleżanki i nie żałuję.Nie mam pojęcia co Wam się w tej szkole nie podoba.Gorąco polecam siódemke w Gliwicach!
  • Gość: Adam77 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.13, 10:41
    Ja chodzę do Omegi w Gliwicach na kierunek technik weterynarii. Jestem bardzo zadowolony z nauki w tej szkole. kierunek bezpłatny i uzyskam tytuł technika po dwóch latach, zostało mi tylko 1,5 roku ;)
    Jeśli ktoś jest z Gliwic to serdecznie polecam tą szkołę.
  • Gość: zara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.13, 11:33
    Ja też chodzę do Omegi, ale w Sosnowcu na florystę. Polecam wszystkim, zajęcia bardzo fajne i najważniejsze że za darmo :)
  • Gość: jula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.13, 10:48
    też polecam Omegę w Gliwicach. Szkoła bezpłatna, dużo kierunków. Technika możesz zrobić już w 1,5 roku - właśnie zapisałam się tam na bhp. Znajoma jest na weterynarii i jest bardzo zadowolona. Zapowiada się ciekawie ;)
  • Gość: Leszek IP: *.play-internet.pl 08.01.13, 14:22
    Chodzę do siódemeczki w Gliwicach na informatykę.Polecam wszystkim!
  • Gość: Marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 15:47
    Ja chodzę w Sosnowcu do Omegi:) polecam!
  • Gość: Sonia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.14, 15:45
    Hej, ja chodzę do szkoły Omega w Sosnowcu i jestem zadowolona:) wcześniej zapisałam się do szkoły Żak, ale szczerze mówiąc nie spełniała moich oczekiwań...wszystko było na odczepnego załatwiane;/
  • Gość: Jana IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 27.07.14, 16:39
    A czy chodzą do 7ki ''wcześnie urodzone'' tj. 50+? Pozdrawiam ta wcześnie urodzona
  • goska_sc 06.03.15, 13:12
    Cześć, jeśli mam polecić dobrą szkołę policealną to wybieram Omegę. Mają w ofercie duży wybór kierunków bezpłatnych a zajęcia odbywają się w trybie zaocznym co ułatwia sprawę osobom pracującym :)
  • Gość: Zdegustowany IP: *.play-internet.pl 28.06.15, 19:38
    Pozytywne opinie o tej szkole to wpisy pracownikow. Ta szkola to ściema, słuchacze to figuranci wpisani do dziennika żeby zarzad dostał panstwowął dotacji, chyba ściga ich już prokurator lub abw a NIK chyba juz ich odwiedzil. Juz trzeci raz zmieniaja nazwe szkoly, teraz to Delta, numery telefonów też zmieniają i czesto to jakies dziwne fikcyjne ( "numer nie istnieje" ) Kadra wymienia sie bez końca, dyrektorzy szkoły odchodzą z dnia na dzien bo boją się tam pracować. Mi obiecali przepisanie ocen z pierwszego semestru technika BHP bo mam te same przedmioty na kierunku technik informatyk ( przenioslem sie na drugi semestr bo po bhp nie ma pracy ) i zostalem na lodzie bo nie chcą uznać mi ocen z tych przedmiotow , uwazajcie na tą szkołe, ja jestem wk. . . .
  • goska_sc 24.03.15, 09:15
    Hejka :) w Sosnowcu w szkole omega jest kierunek BHP. Z tego co wiem nauka trwa tylko 1,5 roku i jest bezpłatny.
  • Gość: kasia! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.15, 09:25
    Też polecam Omegę, jestem w Katowicach na administracji, bardzo fajni nauczyciele, wszystko za darmo, panie w sekretariacie zawsze pomocne :)
  • goska_sc 27.03.15, 10:36
    Wybierz kierunek BHP w szkole Omega. Nauka prowadzona jest w trybie zaocznym co 2 tyg, brak kosztów ponieważ kierunek jest bezpłatny i trwa tylko 3 semestry. :)
  • Gość: gość IP: *.static.ip.netia.com.pl 09.02.16, 09:51
    hej, ja sie uczylam w Perspektywie w Dąbrowie Górniczej i uwazam, ze warto. Nie jest trudno z zaliczeniami i nauczyciele są na prawdę spoko, mają podejście do człowieka, a nie tylko uczą.
  • kasia.asia90 07.04.16, 15:17
    Szkoła Policealna Perspektywa. Ja osobiście polecam, ukończyłam tę szkołę i pomogli mi nawet znaleźć pracę. Mają taką promocję, że najlepszym słuchaczom pomagają znaleźć zatrudnienie.
  • xkwiatuszek123 07.07.16, 13:45
    Hej , polecam Ci szkołę policealną Wektor . Fajna i miła atmosfera, darmowa dobra kawa na zjazdach i dobre przekazywanie wiedzy przez nauczycieli. 2 lata a kierunki naprawde fajne i bezpłatne, a co najważniejsze nie jest wymagana matura.
  • gniesia90 19.07.16, 16:03
    w szkole delta jest prowadzony taki kierunek, możesz go zrobić już w 1,5 roku, oddziały mają na pewno w bytomiu i wrocławiu. słyszałam, ze jest tak fajnie, znajomi są zadowoleni, wszystko masz za darmo, zajecia tylko w weekendy. czego chciec wiecej :)
  • Gość: procivitas IP: 81.6.133.* 29.11.16, 15:56
    Nie ma nas jeszcze w Twoim mieście, ale możemy udzielić pewnych rad. Przy wyborze szkoły policealnej zwracajcie uwagę na to kto uczy (dobrze, jeżeli są to osoby pracujące w zawodzie, którego uczą), w jaki sposób informowani będziecie o planach zajęć (czy na przykład plan się co chwila nie zmienia) oraz najważniejsze: czytajcie umowy (niektóre placówki stosują niebezpieczne zapisy - kary finansowe i ukryte opłaty). I pamiętajcie: to, że kierunek jest za darmo, nie znaczy, że nie możecie wymagać profesjonalizmu i jakości! :) Powodzenia w dokonywaniu wyboru - Centrum Edukacji "Pro Civitas" procivitas.edu.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka