Dodaj do ulubionych

Aleje zamienią się w salon za 50 mln zł. Ale na...

IP: 62.233.245.* 23.10.13, 09:33
UM w DG niech spojrzy, jak prace wykonuje Eurovia a jakie mają dotychczasowe odczucia ze współpracy z remontującym DK94 Banimexem. Wtedy wybór między partaczami a porządną lokalną firmą będzie jednoznaczny.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ARTMOT.net IP: *.cable.smsnet.pl 23.10.13, 10:24
    trzeba wspierać to co nasze czyli Banimex
  • Gość: mieszkaniec DG IP: *.play-internet.pl 23.10.13, 10:26
    Ja jako mieszkaniec DG zastanawiam się skąd tak duże koszty tej przebudowy czy nie jest to sztucznie zawyżona cena przez miasto ,czy jest to skomplikowana inwestycja i duzo przebudowy
  • Gość: Julek IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.13, 12:13
    Z jednej strony ta inwestycja cieszy, bo aleje faktycznie są w fatalnym stanie. Z drugiej, jaką będę miał po przebudowie przyjemność siedzenie na ławce wśród spalin? A na ograniczenie ruchu się nie zanosi
  • Gość: Terlicki IP: *.yolau.net 23.10.13, 13:40
    Lepiej zatrudniliby w tym urzędzie jakiegoś plastyka przestrzeni miejskiej i dali mu władzę nakładania kar, bo po każdej wizycie w Dąbrowie i obserwacji tych radośnie pomalowanych bloków bolą mnie zęby.
  • Gość: bolo IP: *.finemedia.pl 23.10.13, 14:07
    Lolo, a gdzie Eurovia partaczy roboty?
  • Gość: .... IP: 62.29.136.* 23.10.13, 14:16
    (...)ulica Majakowskiego w Dąbrowie Górniczej ma szansę stać się reprezentacyjną przestrzenią miasta. - To będzie jak salon w naszym domu, w którym przyjmujemy gości - mówią urzędnicy (...)
    Reprezentacyjna ulica kończąca się z jednej strony cmentarzem, a z drugiej syfiastym targowiskiem? :D
    Nie wiem - owym "urzędnikom" gratulować poczucia humoru, czy ubolewać nad głupotą.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.10.13, 20:36
    W D.G. głupoty nie brakuje - lepiej,żeby te "Władze" więcej ,żadnej inwestycji nie rozpoczynały a dopilnowały tych rozpoczętych.
  • Gość: budowlaniec IP: *.dynamic.chello.pl 23.10.13, 20:36
    Lolo - po prostu pracuje w Banimexie :) A tak poważnie kto był tańszy i czy była duża różnica?
  • zsdg 24.10.13, 10:33
    AAAleją zasłużonych
  • Gość: lolo IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.13, 17:56
    @bolo: wszędzie, gdzie się da. Obecnie wiem o Olkuszu.
    @budowlaniec: pudło :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka