Dodaj do ulubionych

Społeczna Szkoła w Dąbrowie Górniczej

19.09.15, 11:51
Czy ktoś ma zdanie o prywatnej, społecznej szkole w Dąbrowie Górniczej?
Chodzi o szkołę podstawową - poziom nauczania, ilość dzieci w klasach, podejście nauczycieli, zajęcia dodatkowe. Link do szkoły - Niepubliczna szkola w Dabrowie.

--
Bieganie Magdy
Edytor zaawansowany
  • Gość: matkaPolka IP: *.zamek.net.pl 29.10.15, 13:43
    Dobra rada- trzymaj się z daleka od tej szkoły.....
    Wszystko jest pięknie na etapie rozmów i zapisywania dziecka, potem już róznia pochyła.
    Owszem klasy małe, nawet bardzo małe po 5-6 dzieci ale to też o czymś świadczy.
    Poziom nauczania- mocno średni, podejście nauczycieli- proponuje podejść i zobaczyć jak wygląda np, przerwa "taneczna" , jak wyglądają zajęcia na świetlicy, jak prowadzone są zajęcia lekcyjne. Zajęć dodatkowych dla młodszych dzieci nie ma.
    Więcej inf na priv jeśli jesteś zainteresowana.
    Wybór tej szkoły to był nasz wielki błąd, na szczęście już naprawiony....
  • nadia2609 19.11.15, 10:24
    Witam, bardzo proszę o namiary na priv - zależy mi na zasięgnięciu opinii .... sprawa pilna ...
  • Gość: zatroskana IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.09.16, 11:35
    witam serdecznie;-) czy jest mozliwosc aby sie Pani ze mna skontaktowała???pozdrawiam
    po odpowiedzi podam maila lub nr tel.Moje dziecko chodzi tam do szkoły i mam pewne obawy ktore chciałam skonsultowac;-)
  • miriam38 19.09.16, 12:05
    Myślę, że takie wątpliwości najlepiej rozwiązywać z nauczycielami dziecka, a ostatecznie z dyrektorem szkoły.
  • monek8 20.11.15, 10:18
    Moje dziecko chodzi do tej szkoły już kilka lat i jesteśmy zadowoleni. Jest sporo zajęć dodatkowych : rytmika, warsztaty cyrkowe, ceramika, plastyka i nawet nauka gry na instrumencie.
    Cały czas się coś ciekawego dzieje no i jest bezpiecznie, bo można w każdej chwili zadzwonić do nauczyciela co się dzieje.
  • Gość: dobramatka IP: 93.175.82.* 23.11.15, 23:51
    Ja też zbierałam informacje o społecznej, bo chcę zapisać do niej dziecko i spotkałam się z samymi pozytywnymi ocenami. Mało dzieci to dobrze, bo są nauczone i dopilnowane, nauczyciele ciągle gdzieś z dziećmi wyjeżdżają, są kółka zainteresowań. Nie wie, dlaczego matkaPolka ma tak złe zdanie, może mówimy o dwóch różnych szkołach
  • Gość: Zatroskana IP: *.csb.dabrowa.pl 04.12.15, 14:52
    Mówimy o tej samej szkole...Niestety radzę podobnie jak matkaPolka - trzymać się od tej szkoły z daleka - skoro, jak piszecie jest tam tak cudownie to ciekawe dlaczego rodzice masowo zabierają stamtąd swoje dzieci i rozwiązywane są całe klasy....Wybór tej szkoły również uważam za makabryczny błąd i też na szczęście naprawiony....
  • adanowicka 24.01.16, 17:37
    Zdecydowanie polecam szkołę społeczną w Dąbrowie Górniczej. Dziecko znajomych tam chodzi. Same pozytywne opinie. Pozdrawiam.
  • Gość: MamaTata IP: *.pgd.pl 16.12.15, 08:21
    Bardzo dziwne ,że ludzie piszecie takie opinie o szkole szczególnie ,że dzieci tam chodziły. Może dacie porównanie z innymi szkołami ? macie takie? Ja mam. Mój syn chodził do innej podstawówki gdzie nauczyciel przy 25 osobowej klasie nie była w stanie nawet odpowiedzieć na pytanie "jak dziecko?"W szkole panuje bardzo rodzinna atmosfera, o wszystko można zapytać tylko trzeba chcieć rozmawiać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka