Dodaj do ulubionych

Odszkodowanie po wypadku - Kancelaria Dąbrowa

01.10.15, 21:59
Witam. Czy macie jakieś opinie na temat firmy www.darmowe-auta.pl oraz www.prestigekancelaria.pl. Miałem wypadek i obsługiwała mnie ich pomoc drogowa i wypożyczalnia. Teraz zastanawiam się czy powierzyć im sprawę walki o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Wszytko wygląda do tej pory w porządku.
Edytor zaawansowany
  • Gość: j.m. IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.12.15, 17:25
    Witam,

Reprezentuję inną niż wymienione powyżej firmy i chętnie porozmawiam na temat odszkodowania. Pan potem zdecyduje co dalej. Proszę o kontakt na j.m.siudak@gmail.com

Pozdrawiam
  • ogrodnik19644 21.04.18, 00:28
    p
  • ogrodnik19644 21.04.18, 00:38
    Ja nie polecam z trzech powodów.
    1. prowizja bardzo wysoka 30%netto od uzyskanego odszkodowania z kosztem leczenia gdzie inne kancelarie biorą 15% netto od samego odszkodowania nie wliczając kosztów leczenia.
    2. Po dwóch latach byłem ciągany po sądach za świadka z powodu auta zastępczego wystawiają dużą kwotę za dobowy wynajem auta ( ubezpieczalnia też daje samochód zastępczy i jest spokój )
    3. Drugi raz nie skozystam
  • ogrodnik19644 21.04.18, 00:39
    1. prowizja bardzo wysoka 30%netto od uzyskanego odszkodowania z kosztem leczenia gdzie inne kancelarie biorą 15% netto od samego odszkodowania nie wliczając kosztów leczenia.
    2. Po dwóch latach byłem ciągany po sądach za świadka z powodu auta zastępczego wystawiają dużą kwotę za dobowy wynajem auta ( ubezpieczalnia też daje samochód zastępczy i jest spokój )
  • ogrodnik19644 21.04.18, 00:44
    triman1 napisał(a):

> Witam. Czy macie jakieś opinie na temat firmy www.darmowe-auta.pl oraz www.pres
    > tigekancelaria.pl. Miałem wypadek i obsługiwała mnie ich pomoc drogowa i wypoży
    > czalnia. Teraz zastanawiam się czy powierzyć im sprawę walki o odszkodowanie za
    > uszczerbek na zdrowiu. Wszytko wygląda do tej pory w porządku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka