Dodaj do ulubionych

Wypadki - odszkodowania

31.01.14, 11:48
Witam

WAŻNA INFORMACJA
Jesteśmy przekonani, że NIC NIE DZIEJE SIĘ BEZ PRZYCZYNY… co dalej? To zależy tylko od Ciebie. W każdej sytuacji doszukujemy się dobra, które z pewnością zaprocentuje. W Polsce osiągnęliśmy pozycję lidera rynku odszkodowań. Od 2006 roku z pasją walczymy o dobro naszych Klientów. Dzięki codziennym kontaktom z osobami Poszkodowanymi staliśmy się skarbnicą doświadczeń i wiedzy. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się szczerością i rzetelnością we wszystkim, co robimy.
Jesteśmy bezkonkurencyjni, gdyż:
- udzielamy bezpłatnych porad i konsultacji prawnych
- ponosimy koszty postępowania sądowego, zastępstwa procesowego, wpisu sądowego oraz zaliczek na biegłych !!!!!
- sprawy prowadzone przez nas zawsze kończą się sukcesem wskazujemy naszego adwokata jako zastępcę procesowego
- uzyskaliśmy już tysiące odszkodowań dlatego Towarzystwa Ubezpieczeniowe liczą się z nami i traktują nas poważnie w negocjacjach
- ponad wszystko cenimy Etykę Biznesu
- współpracujemy z najwyższej klasy specjalistami - dla nas praca to przyjemność a nie przykry obowiązek jesteśmy dostępni na wielu płaszczyznach: odwiedź nas na facebooku, skontaktuj się z nami na GG, porozmawiaj z nami przez Skype, prześlij zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego, zadzwoń do naszego Przedstawiciela ds. odszkodowań:
512 917 849
Pomagamy w uzyskaniu STOSOWNYCH ODSZKODOWAŃ Poszkodowanym i ich Rodzinom w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwie - nawet do 20 lat wstecz.
Jeśli byłeś/aś poszkodowany/a w wypadku -> zadzwoń
Jeśli otrzymałeś zbyt niskie odszkodowanie -> zadzwoń
Nie jesteś pewien czy należy Ci się odszkodowanie -> zadzwoń
512 917 849
MK - FINANSE Odszkodowania. Doświadczenie. Profesjonalizm. Skuteczność.
ZAPRASZAM DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ: www.mk-finanse.pl/
Edytor zaawansowany
 • 29.04.14, 08:57
  Jeśli miałeś wypadek na terenie całej Polski czy zagranicą-zadzwoń pomogę uzyskać Tobie należne odszkodowanie-tek.725 943 367 Wysokie odszkodowania.Tzn.Jeśli miałeś wypadek w pracy,komunikacyjny,zadośćuczynienie,błędy medyczne,złamania,potrącenia,potknięcia,w sklepie,na posesji,słupy energetyczne,elektyczne,w szkole,gazociągi,wodociągi,majątkowe itp.zadzwoń pomogę.Nasza firma jest rzetelna i 130 tysięcy ponad należnych odszkodowań wywalczyliśmy,wypadki można cofnąć do 10.08.1997 r.
 • 29.06.14, 19:58
  Mi w zeszłym roku pomogła w takiej sprawie Kancelaria Pionier. Nie spodziewałam się nawet złotówki, ani tego, że uda się wygrać z ubezpieczycielem jakąkolwiek kwotę. Sprawa jednak dzięki Pionierowi zakończyła się pomyślnie. Ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie za uraz jakiego doznałam. Ta kancelaria odszkodowawcza nie pobiera opłat z góry. Mają system prowizyjny czyli pobierają swoje wynagrodzenie dopiero po odzyskaniu odszkodowania za wypadek. W ten sposób mamy pewność, że będą starać się uzyskać jak największą kwotę dla klienta :)
 • 21.09.16, 13:15
  żeby było mniej tych wypadków ... szkolenialodz.livejournal.com/674.html
 • 15.11.16, 21:56
  Witam Państwa, reprezentuję największą kancelarię na rynku: Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. EuCO działa w systemie success fee - czyli pobiera prowizję od wygranej sprawy, nie godzinowym jak kancelarie adwokackie( chociaż i one mogą uzgadniać wynagrodzenie z klientem ), prowizja jest ustalana z klientem+ podatek vat, nie ma żadnych ukrytych kosztów.Miesięcznie do EuCo zgłaszanych jest ok 2500spraw. Mamy własnych orzeczników sądowych w wielu dziedzinach od spec od wypadków drogowych po lekarzy!! I z tego powodu sięgam po najwyższe odszkodowania i świadczenia dla Mojego klienta. Nie konkuruję wysokością prowizji ( ta jest przeciętna dla tej branży, w EuCO pomiędzy 20 a 30%, bo sprawa sprawie nie równa, tak jak wysokość odszkodowania jest różna, bo nie ma takich samych spraw). ) lecz doświadczeniem i aktualizujemy na bieżąco orzecznictwo, a tym samym wiemy , co możemy zrobić dla klienta. Jeśli sprawa jest trudna, to klientowi pozostawiam wybór odnośnie drogi sądowej. Przy pierwszej rozmowie z klientem nie omamiam kwotą odszkodowania, bo to dopiero można wywnioskować po wpływie kompletu dokumentów. I na te rzeczy każdy przyszły klient powinien zwrócić uwagę


  Zajmuję się odszkodowaniami osobowymi, oferuje tez pojazdy zastępcze z OC sprawcy i przeliczenie kosztorysu. Ponadto poszukuje do współpracy chętne osoby, które nie boją się kontaktu z klientem w bardzo trudnych sytuacjach.

  Jeśli ktoś z Was lub waszych znajomych potrzebuje takiej porady chętnie służę pomocą więcej info euco@onet.pl 513 996 555

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.