Dodaj do ulubionych

Co teraz czytacie ? Sierpień 2017

01.08.17, 09:57

--
czułe słówka
Edytor zaawansowany
  • 01.08.17, 09:59

Wisting jeszcze jako konstabl , dzieci półroczne , a on wykazuje zdolności śledcze.

--
    czułe słówka
  • 01.08.17, 19:00
    Książka fajna, jak wszystkie Tany French.
  • 02.08.17, 11:14

Czytam i widzę serialowego Boscha , jak przesuwając się tanecznym krokiem unieszkodliwia
    przestępców.

--
    czułe słówka
  • 02.08.17, 20:42
    Jeszcze nie wiem, czy mi się podoba, czy nie - ale czyta się dobrze i ciekawi, co będzie dalej.
  • 02.08.17, 21:26
    po dwóch tomach serii z Sanelą Bearą ("Wioska morderców" i "Śnieżny wędrowiec") wydano u nas pierwszy tom serii z prawnikiem Joachimem Vernau.

Na razie (1/3) jakoś wolno się rozkręca, choć sama sprawa robi się ciekawa - po wielu latach w domu przyszłego teścia Joachima pojawia się starsza kobieta Rosjanka chcąc poświadczenia, że jakaś Natalia pracowała przymusowo w tym domu w czasie wojny.

--
    Maniaczytania - blog
  • 07.08.17, 10:03

Zbeletryzowane Chiny , ale nawet wciąga.Muszę sięgnąć po tom I , Czerwoną księżniczkę.

--
    czułe słówka
  • 08.08.17, 08:04
    Bez Saneli? Szkoda...
  • 08.08.17, 18:20
    to jest inna seria - o Saneli na razie nic więcej nie ma. Ta o Joachimie jest wcześniejsza.

--
    Maniaczytania - blog
  • 14.08.17, 18:16
    skończyłam - bardzo dobra!

--
    Maniaczytania - blog
  • 15.08.17, 23:51
    jakby ktoś był ciekawy, to trochę więcej napisałam na blogu wink

--
    Maniaczytania - blog
  • 10.08.17, 09:37
    Nawet mi się podoba, wciągnęła mnie.
    Zobaczymy, jak się skończy...
  • 14.08.17, 17:59

Jak zwykle intrygująca historia wyszła spod pióra autorki, smutne.

--
    czułe słówka
  • 15.08.17, 16:06

Historia dotyka wymiaru sprawiedliwości , także zamieszczam tutaj.Ciekawe.

--
    czułe słówka
  • 15.08.17, 16:46
    Nie przepadam za autorką, ale ta książka mi się podoba (na razie). Może czas zrewidować poglądy na temat jej twórczości smile
  • 17.08.17, 10:07

Przysiadłam na moment , żeby zobaczyć o czym , a tu już 209 str za mną .Bardzo ciekawa historia.

--
    czułe słówka
  • 17.08.17, 17:33
    Straszna jest ta książka. Nie rozumiem, Ojciec Chrzestny jest jedną z moich ulubionych książek. Bardzo mi zależało, żeby zdobyć Sycylijczyka i przeczytać. Polowałam kilka lat temu na kolejne wydanie, bo nie było w sprzedaży. Zaczęłam czytać po kilku latach od zdobycia z oczekiwaniem na fantastyczną lekturę i jestem bardzo, bardzo zawiedziona. W zasadzie książka sprowadza się do przeplatania co drugiego zdania: Turi był piękny i mądry, wszyscy go kochali, bo był piękny, dobry, ach jaki dobry, i mądry jeszcze był do tego. Straszne. Puzo chyba napisał tylko jedną dobrą książkę, bo Sycylijczyk to już kolejna jego słaba książka, którą czytam.
  • 17.08.17, 19:15
    Mnie się nawet Ojciec chrzestny nie podobał, zupełnie nie moje klimaty.
  • 17.08.17, 20:07
    A to nawet nie chodzi o mafijne klimaty, tylko fatalny styl pisania, cały czas pisanie tego samego, zachwycanie się pięknem i dobrocią głównego bohatera po cztery razy na każdej stronie przez całą książkę. Nie sposób tego czytać bez zgrzytania zębami. A jestem dopiero w połowie... I muszę skończyć bo to moja ostatnia papierowa, nieczytana książka a czytnik mi padł. Zaczynam podejrzewać w każdym razie, że Puzo zapłacił komuś za napisanie Ojca Chrzestnego smile
  • 17.08.17, 19:15
    Jak zwykle super.
  • 18.08.17, 15:08

Trafiła w moje ręce nieskalana niczyim wzrokiem ,nie wiem czy się spodoba, bo dopiero zaczynam.

--
    czułe słówka
  • 18.08.17, 22:37
    Skończyła mi się sad
    Czasem 700 stron to za mało...
  • 20.08.17, 18:44
    Trafiłem już dość dawno na Egzekutora, a teraz zacząłem serię od początku. Na razie zaliczyłem "Krucyfiks", Egzekutora", "Nocnego prześladowcę", zabieram się za "Rzeźbiarza śmierci".

Osobom zbyt wrażliwym nie polecam, bo opisy zbrodni są naprawdę przerażające.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.