Dodaj do ulubionych

Przedszkole Jeżyki

05.09.13, 08:20
Witam! byłem na "drzwiach otwartych" w nowym prywatnym przedszkolu w Poznaniu "Jeżyki"- wygląda interesująco i zachęcająco - zwłaszcza wyposażenie. Może macie jakieś opinie i wrażenia???
Edytor zaawansowany
  • alicialove6 19.01.14, 16:25
    Przedszkole Jeżyki jest rewelacyjne! Mój synek już chodzi i jestem bardzo zadowolona z usług tego przedszkola. Sympatyczne panie, inteligentnie prowadzone zajęcia. Mój syn codziennie chce chodzić do przedszkola, a jeżeli jest weekend to marudzi mi 24h, że chce być w swoich ulubionych jeżykach!! Uważam, że jest to rewelacyjne miejsce, na rozwijanie sprawności fizycznej i sprawności intelektualnej. Moja starsza córka, chodziła do innego przedszkola w Poznaniu, które było tak beznadziejne, że nie mogłam się doczekać, żeby poszła w końcu do szkoły. W jednym zdaniu: Najlepsze przedszkole na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 1304skov 01.03.16, 22:17
    Też tam byłam, faktycznie wystrój zewnętrzny mają imponujący, wszystkie Panie po amerykańsku uśmiechnięte, niby wszystko super, świetnie, rewelacja ..... ale jakoś czuć w powietrzu snobizm, zabrakło mi szczerości i otwartości, pochylenia się nad drugim człowiekiem, a to chciałabym wpoić mojemu dziecku a nie znajomość angielskiego czy jakieś wielkie doznania estetyczne, które liczą się bardziej chyba dla rodziców niż ich 3-letnich dzieci.
  • alicialove6 02.12.18, 15:29
    Przedszkole Jeżyki jest wyjątkowym miejscem. Zajęcia są świetne przeprowadzane, mój syn uwielbia swoją grupę, swoją Panią wychowawczynię. Każda z Pań jest profesjonalna i sympatyczna. Niezwykłe miejsce, z aurą i atmosferą - najlepsze w całym Poznaniu!!!!!!
    PS. Przedszkole oferuje mnóstwo ciekawych zajęć dodatkowych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka