13.01.11, 13:31
Witam wszystkich.
Mam pytanie do osób mających mniejsze sklepy.Czym handlujecie? Sort? nie sort? Pytam,ponieważ ja nie zarabiam ani na jednym,ani na drugim...Sort drogi,w nie sorcie wielkie g***o....Jak sobie Państwo radzicie?
Edytor zaawansowany
  • mimiszka 13.01.11, 15:24
    Male sklepy niestety powoli odchodzą w niebyt i jest to reguła dla wszystkich branż. Można coś dobrać do handlu i nie skupiać sie tylko na uzywce ,a jak i to nie wychodzi to trzeba likwidować,aby koszty nie przerosły zysku,bo nie wszystkie miejsca są handlowe i żeby tam było samo złoto to i tak niewypał
  • diana03 14.01.11, 13:36
    Racja,jednakże obserwuję i widzę,że te mniejsze sklepy jakoś się utrzymują nadal...Po podwyżce cen w hurtowniach zapewne pozostaną giganty,które same sobie towar sprowadzają i hurtownie mające własne sklepy....
  • diana03 15.01.11, 13:35
    hhmmm...no i martwa cisza w tym temacie....Zero doświadczeń?.....
  • olinka288 19.01.11, 20:19
    W moim 20-sto paro tysięcznym mieście zamknęło się w ostatnich dwóch miesiącach 5 sklepów z odzieżą używaną i 3 z nową - kryzys w branży odzieżowej i jak na razie nie zapowiada się na lepsze.
  • butikowa 20.01.11, 11:46
    witam prowadze sklep z odz. uż i jesli chce pani sie wymienic doswiadczeniem to ja chetnie ale osobiscie na meila nie na forum
  • diana03 20.01.11, 14:41
    butikowa napisała:

> witam prowadze sklep z odz. uż i jesli chce pani sie wymienic doswiadczeniem to
    > ja chetnie ale osobiscie na meila nie na forum

Dziękuję za odzew.Podaje maila andromeda010@hotmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka